Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect ovulációs teszt 28...

Expect ovulációs teszt 28 napos ciklus esetén 13.napon teljesen negatív. Normális ez? Rendszeres a ciklusom évek óta, fájdogál a hasam is, de a teszt nem mutat semmit. Ez azt jelenti, hogy nincs is peteérésem?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy holnapra lesz pozitív. Nekem pl. 11-12.napon pozitív mindig,13-on már negatív.

Hányadik naptól teszteltèl?

Az is lehet,hogy holnap lesz pozitív.

Ha viszont végig tesztelted a hónapot és végig negatív, akkor nem reped meg a tüsző.

Menj el közèpidőben orvoshoz és nèzesd meg magad uh-gal!

Én ebben a hónapban tudatosan így kértem időpontot. Pozitív utáni első nap mentem ultrahangra és valóban megrepedt a tüsző,mert látta az orvos a sárgatestet.

2020. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Nagyon nincs benne rutinom, ez az első, hogy kipróbáltam, ezért is vagyok kicsit megijedve. Tegnap kezdtem tesztelni.
2020. szept. 27. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap-holnapután is. Lehet, hogy lemaradtál róla sajna. Ha nem lesz már pozitív, következő hónapban próbálj korábban tesztelni.
2020. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet erősebb érzékenységű teszt kell.

Nekem pl.a facelle teszt soha nem mutatott peteérést. Majd rendeltem netről erősebbet és köv.hónapban jelezte is az lh csúcsot, összejött akkor a babánk is.

2020. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ha nem mutat semmit, következő hónapban más fajta tesztet próbálok.
2020. szept. 27. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én első hónapban mensi végétől teszteltem. Úgy voltam vele, hogy bár 30 naposak a ciklusaim, sose lehet tudni. Sőt nekem már nőgyógyász is látta ellőtte való hónapban a 15. ciklusnapon a megrepedt tüszőt.


Na de teszteltem a mensi végétől szorgosan napi 1x fél 3 körül, és ciklus közepén még mindig negatív volt. Már teljesen össze voltam zavarodva, de teszteltem tovább. 20. ciklusnapon kezdett erősödni, onnastol kezdve napi 3 teszt. Aznap egy délben egy 3kor egy 6kor. Másnap szintén. 21. ciklusnapon a 3 órás lett pozitív, a 6 órás már egyértelmű negatív volt. Egy héttel később volt ovum. Több kísérletezésre nem került sor, azonnal jött is a picurka. 😊

2020. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1-2 nappal késöbb pozitív, mint a 13. Nap. És 28 naposak a ciklusaim.

Amúgy, ha lesz pozitív majd negatív sem biztos, hogy megreped. Az lh teszt csak az lh csúcsot érzékeli, a pozi utáni negatív nem jelenti azt, hogy meg is reped!

2020. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2020. szept. 28. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!