Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe menstruáció mellett...

Enyhe menstruáció mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Történetem a következő: 3 éve próbálkozunk a babával, volt 3 korai vetélésem. Felkerestem egy orvost aki megállapította hogy nagyon ritkán van peteérésem (évente 1 max 2x) és progeszteron hiányom is van. Kaptam rá Clostilbegytet és Utrogestant. Megvolt az első 2 kúra, és mivel az utrogestant terhesség esetén nem hagyhatom abba. Így hát még nemvárt előtt teszteltem, ami extra halvány pozitívat mutatott. Aztán ez nemvárt napjára el is tűnt, mármint az új teszt teljesen negatív lett. (Lehet az előző is az volt csak száradási csíkot láttam nemtudom) 2 nap késéssel megjött. 1 napig tartott majd 2 nap enyhe pecsételés... holott nekem mindig nagyon erős 6 napos menstruációim voltak, még az első gyógyszeres kúra után is, tehát azt hogy az okozná, nem gondolom. Aztán 2 napon át jelentkezett hányás, rosszul lét, állandó fáradtság. 1 hét múlva (hétfőn) megyek dokihoz. Szerintetek számíthatok még rá, hogy lehet baba? Eddigi terhességeimnél is még menzesz előtt jelentkeztek tünetek. Tesztelni már nem szeretnék mert megvárom mostmár az orvost.

2020. szept. 28. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat pedig en pont azt akartam irni,hogy 1 tesztet meg ellohetnel.

Viszont (bar nem ez volt a kerdes) en inkabb kutatnam a hatterben meghuzodo problemat ami okozza az anovus ciklusokat!! Lehet eredmenyesebb lenne. Endokrinologust keresnek fel, nem nogyogyaszt egyelore. (Tapasztalabtol irom, nem kotekedes céljából. Ha mar ezeken tul vagy, nem szoltam)

Minden jot!❤

2020. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most megvárom, hogy mit mond a doki hétfőn, kifejezetten ajálnották őt nekem mert ezzel foglalkozik, most lesz a 2 hónapos vizit. Mondta ő is, hogy ha nem válik be a dolog, akkor tovább vizsgálódunk. Pedig amúgy a kúra alatt borzalmasan szurkált a petefészkem, azt hittem lesz valami. Csak ezt a nagyon enyhe vérzést nem értem, sosem volt ilyen enyhe, és 3 napos. Pláne he az a teszt tényleg halvány volt és nem csak száradási csíkos (több teszt is amúgy) akkor több vérnek kellett volna távoznia, ahogy már 3x tapasztaltam.

Köszönöm amúgy ❤️

2020. szept. 28. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd meg mindenképpen, hogy mi lett!
2020. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csináltam még egy tesztet ma, de az is negatív, úgyhogy mostmár csak a dokira leszek kíváncsi. Az is lehet hogy csak a gyógyszerek miatt a hormonok felborultak.
2020. szept. 29. 11:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa, tegnap voltam ultrahangon, ugyan baba nincs, de egy óriási érett petesejt van, amire kaptam tüszőrepesztő szurit. Talán ez a hónapunk szerencsés lesz végre :) (clostilt pont ebben a hónapban nem szedtem)
2020. okt. 6. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mi lett végül!
2020. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lett sajnos baba belőle pedig nagyon reménykedtem. De majd legközelebb :)
2020. okt. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!