Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a barna valami?

Mitől lehet ez a barna valami?

Figyelt kérdés
1hónapja próbálkozunk a kistesóval. Gyakran voltunk együtt elvileg a jó napokon, de ovulaciós tesztet csak most vettem,1et kipróbáltam kiváncsiságból de csak 1 vonal lett de nem csoda 1hét múlva jönne meg. Tegnal csináltam terhességi tesztet negatív lett,de van még olyan együttlétünk ami még nincs 2hetes. Tegnap óta kis barnás folyásom van, épphogy van színe,nem vér. Még nem volt ilyenem. Ez mitől lehet? És olyan van h tegnap még negativ volt a terhességi teszt de pár nap múlva lehet pozitív is?

2020. szept. 28. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha barnás az vér pedig. Valószínű mrg fog jönni, vagy hormonzavar.
2020. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most találtam róla azt h beágyazódás is lehet de vetélés is.🧐 4.én kellene megjönnie kb. Nődokinak mondanom kéne?
2020. szept. 28. 19:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hét múlva kell megjönni akkor egy hete volt ovud. Barnázás progihiányra utal. Ha első babával nem volt beágyazódás körül vérzésed akkor most sem lesz. Teszt meg még baromi korai....nem várt előtt 4 nappal már nem butaság tesztelni...


Sok sikert, de egy gyermek mellett már bírthatnál nagyobb türelemmel is :D

2020. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most sürgősebb lenne h sikerüljön😅 a nődokinak mondanom kéne? Tekintva h nem szokott ilyen lenni? Sima terhes vitamin (trimeszter) nem segit gondlom a prigesztereon hiányon.de ha azom van akkor azt meg jó lenne tudni most nem 1 év múlva.
2020. szept. 28. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd tesztelj vagy ird meg hogy alakult a dolog..
2020. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pénteken tesztelek.🤞
2020. szept. 29. 05:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett? 😊
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Negatív lett sajnos. A barna még mindig jön,ma kellett volna rendesen megjönnie,helyette kevés barna,és nem érzem azt a mindjártmegjön érzést.de nem hiszem h sikerült. Vannak olyan együttléteink amik a köv héten lesznek csak 2hetesek,de most nem reménykedek már amiatt a barna izé miatt. Ha köv hónapban is ez lesz akkor hívomna dokit. Szedek vitamint már pár napja, rendeltem egy csomó ovu tesztet,úgyh ha köv hónapban sem akkor már nem hagyom annyiban.
2020. okt. 4. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mihamarabb menj dokihoz, mert lehet méhszáj sebed van. De akármi más is lehet, ha folyamatosan barnázol, valami gond van.
2020. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiderult, hogy mitol lett barnazasod?
2020. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!