Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu által jelzett...

A ciklus.hu által jelzett peteérésem aug.6-án volt! A férjemmel előtte és utána egy nappal voltunk együtt! Aznap kellett volna, vagy így is lehet eredménye? Ma reggel derékfájás, petefészkek körüli fájdalom utalhat érett petékre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi előtte 3 nappal voltunk együtt és már 24 hetes a pocaklakó!
2010. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a ciklus.hu aug. 5.-ere jelezte a peteerest, de altalaban sosem talalja el. Mivel ovu tesztelek, igy tudom, hogy nekem is 6.-an volt. Ugy alakult, hogy mi csak aznap este tudtunk egyutt lenni. Sztem nektek is van eselyetek, de a ciklus.hu-ban ilyen szempontbol ne bizz! Ovu tesztelj vagy homerozz. Az a tuti.

Egyebkent egyszer nekunk mar sikerult, de sajnos missed ab lett a vege majusban. Akkor csak az ovu elott 4 nappal voltunk egyutt. Sem kozben, sem utana nem egy darabig.

Sok szerencset! Miota probalkoztok?

2010. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 éve....
2010. aug. 8. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Kivizsgalason voltatok mar?
2010. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem, mert eddig úgy voltunk együtt ahogy jól esett.Nem kötöttük a peteéréshez!Ha tudsz esetleg egy jó orvost, rendelést Budapesten kérlek írd meg!
2010. aug. 9. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok, mert evek ota Angliaban elek, de otthon sem laktam Pest kozelben. Sztem nem artana elmenni kivizsgalasra mindkettotoknek. Hiaba , hogy nem kotottetek peteereshez, de ha 2-3 naponta vagytok egyutt vagy ha csak 2-szer egy heten, akkor is sikerulnie kellett volna mar 2 ev alatt. Persze van,hogy semmi baj, csak varat magara a baba, de azert jobb utana jarni sztem, mert eveket sporolhattok. Manapsag mar konnyen tudnak segiteni, ha baj van.

Neked esetleg javasolnam, hogy a mensi elso napjatol peteeresig igyal napi 1-2 bogre cickafarkfu teat (segiti a peteerest), majd peteerestol menszeszig palastfu teat(segiti a beagyazodast, erositi a mehet). Egyebkent ciklusod rendszeres? En a baratcserje kapszulat is kiproabaltam. 3 honapig szedtem, eddig meg nem valt be, de mi nem is vagyunk tul gyakran egyutt meg nekem majusban volt vetelesem es meg csak most all vissz a ciklusom.

Parodnak meg a FER14 kapszulat. Elenkiti a kis fickoit. Igaz borsos az ara, ugyhogy azert lenne jobb utana jarni, mert lehet nem nala van a gond. Mar ha van es akkor nem kell ennyi penzt kidobni. A teak azok nem dragak. Sztem eg probat meger. En hiszem,hogy a cickafark segitsegevel sikerult eloszor teherbeesnem, mert akkor mar 3 honapja ittam. Elotte fel evig probalkoztunk sikertelenul.

Sok szerencset!

2010. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaidat!Mi sem vagyunk együtt 2-3 naponta, van úgy, hogy 1 hétig sem a munkánk miatt!Lehet ezért nem jött eddig össze...
2010. aug. 10. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is foleg a munkank miatt vagyunk keveset egyutt. Altalaban csak heti 1-2 alkalom, az is hetvegen. Nalunk is van, hogy kimarad egy het is, de a melo felorli minden energiankat. Ket helyen is dolgozunk. Szoval ilyen szerelmi elet mellett is sikerult nekunk 7 honap alatt. Mondjuk en vadul figyeltem a peteeresemet, az is igaz.
2010. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!