Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem várok babát?

Ugye nem várok babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban voltam együtt egy sráccal többször, védekeztünk, bár többször megszakítással csak, nem minden alkalommal gumival. Ő augusztus 17-én visszautazott külföldre, nekem pedig augusztus 21-én megjött a menstruációm. Nem emlékszem hány napig tartott, és mennyire volt erős. Előtte július 26-án jött meg, azelőtt pedig július elsején. Tehát soha nem egy teljes hónap szokott lenni, most szeptember 15-16 körül vártam. És nem. jott meg azóta sem. Multhet kedden, 22-én csináltam egy tesztet reggeli első pisibol, ami negativ lett. Aztán tegnap délután is csináltam egyet, mert újra ráparáztam, az is negativ volt. Mégis annyira félek. Még szeptember elején voltam egs buliban, ahol nem. ittam sokat, de valamitől nagyon berugtam, es órák maradtak ki, a barátnőm lelepett egy sráccal en meg egy baratom ismerosevel voltam elvileg... De nem emlékszem hajnal kettotol kb semmire. Lakotarsam azt mondta, 5 körül értem haza, egyedul jottem fel. De nekem emlékeim csak onnantól vannak, hogy másnap felberedtem es borzasztó rosszul voltam. Nagyon megijedtem az egésztől, nem is értettem mi történt velem, hiszen egyáltalán nem ittam sokat az este (két kicsi jager, 3 froccs), elotte par héttel ugyanennyi meg se látszott rajtam. Semmilyen külső nyomot nem észleltem magamom, egy percig nem gondoltam rá hogy bármi történt volna, azóta van ez a fejemben, miota nem jott meg, hogy mi van, ha vmi ott történt... Elvileg nem voltam vegig ezzel a baratom ismerősevel, meg, egyszer bealudtam a wcben is vagy mi. Na hat katasztrófa, nagyon szégyellem is magam, foleg, hogy semmire nem emlékszem. Nyilvan azota nem is kivanom az alkoholt, es a bulizast sem. Szerintetek ha van 2 negatív tesztem, csináljak még? Nagyon aggódom.



2020. szept. 28. 23:51
 1/10 anonim válasza:
100%
Menj el nőgyógyaszhoz!
2020. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes, ha szeptemberi eleji buliban bármi történt volna, azt is kimutatná már a teszt.
2020. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként lehet bedrogozták az italod.
2020. szept. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bedrogoztak


Terhes nem hiszem, hogy vagy


Lassan október, már kimutatná.


Nőgyógyászhoz menj el, hátha mégis történt valami, barmit összeszedhettél.


Nyigodtam mond el, hogy szórakozóhelyen az egyik ital után nincs emlekezeted másnapig, iz az alkohol mennyisége nem indokol.

Olyan szemmel néz meg..

2020. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem vagy, negatív a teszted. Már kimutatta volna nyugi.
2020. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Jó cucc a gina, volt benne része ismerősömnek. Ott nem lett vidám vége a sztorinak.


Egyébként szerintem se vagy terhes, már kimutatta volna a teszt.

2020. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma reggel csináltam egy 3.at is, negatív lett ez is. Remélem jól csináltam, életemben először most vettem terhességi teszteket. Elolvastam a tájékoztatót, a kontroll csík mindig látszódott, úgyhogy gondolom bízhatok az eredményekben.

Szerintetek tényleg tehettek vmit az italomba? Nem emlékszem, hogy bárhova letettem volna pedig. Kikértük és a kezembe iszogattam..

Köszönöm a válaszokat! :)

2020. szept. 29. 08:20
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk az egyik szórakozóhelyen a pult alatt tették be anno. Nem tudom mi célból, fizettek nekik vagy gőzöm sincs miért volt ez jó de két pálinkától kidőltek az emberek. Több embertől hallottam vissza ugyanazon a szórakozóhelyen.
2020. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
6os voltam (meg 8as)
2020. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat, én felpontoztam mindenkit, nem tudom miért nem 100%os mindenki válasza! Köszi, hogy írtatok, a héten megprobalok eljutni dokihoz is.
2020. szept. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!