Vizes feher folyas?

Figyelt kérdés
Tegnapelott meg suru feher folyasom volt, tegnap meg bizes feher ilyen meg soha nem volt nekem, annyira vizes volt hogy ugy ereztem montha bepisiltem volna. Ugy olvastam hogy ez a menstruacio jele, akkor ebben a honapban sem sokerult ?:((((( holnap lenne a nemvart..
2020. szept. 29. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a menstruáció előjele. Nekem az első terhességnél volt ilyen, holott korábban sohasem.
2020. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak komolyan, lelkileg mar ki vagyok keszulve... mimden pms tunetem eltunt es masak jelentleztek, alhasi gorcs , csak bal oldali mellfajdalom, de az sem olyan eros... nekem mindig a mellem szokott fajni de az nagyon es onnan tudom hpgy jon a mensi.. :(
2020. szept. 29. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Bár a kérdésedre nem igen tudok választ adni. Nekünk se sikerült még a baba. Így nem tudom, hogy hogy változik a folyás olyankor.

Szerettem volna csak elmondani a saját tapasztalatom.

Nem tudom ti mióta próbálkoztok, nekünk ez a 9.hónap.

Elözö ciklusban nem tudtunk pont jókor együtt lenni(már ez is, hogy hangzik), így 100%-ig biztos voltam benne, hogy az a hónap kilöve. És ha hiszed, ha nem, de nem volt semmi tünetem. Még csak pms se. Semmi az ég világon!

Akkor döntöttem el, hogy elengedem ezt a dolgot. Majd jön ha jönni akar. Tudom, hogy egyszer sikerül. Vagy így vagy úgy.

Ebben a ciklusban abszolút nem foglalkoztam már ezzel. Nem lh teszteltem, nem néztem a naptárat, nem agyaltam minden percben erröl. Hosszú idö óta ez az elsö olyan hónap, hogy úgy igazán nem érzek semmit. Nincsenek furcsa görcsök, nem fáj másképp a mellem, nem szurkàl a petefèszkem.

Nem néztem, mikor voltuk együtt, csak akkor, mikor jól esett. Rég éreztem magam ilyen jól!

Szerintem próbáld meg te is. Muszály elengedni ezt a görcsös akaràst, akármilyen nehéz is!

Sok sikert a továbbiakban!

2020. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi mar sajnos 2 eve probalkozunk es meg semmi, de nagyon jol estek a szavaid! Koszonom szepen 🤗
2020. szept. 29. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!