Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jart mar igy valaki?!

Jart mar igy valaki?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, a menstruaciom elmult 18.-an. A parommal egyutt voltunk 19,21,22,23.-an vedekezes nelkul (direkt) erre most 26.an szombaton amikor elmentem reggel pisilni eloszor volt egy kis barna folyasom... utanna attvaltott halvany rozsaszinre ... egesz nap igy ment es eppen hogy volt valami.. kovetkezo 2 nap erosodott , majdnem mintha rendes menstruaciom lenne de sotetebb... ma van a 4.nap es eppen hogy van valami, a veget jarja . a menstruaciom altalaban 6-7 nap, es midig megerzem illetve faj a hasam es a melleim is . De most az egesz alatt nem ereztem semmit sem , a verzes is meglepett. Ilyenkor mivan ? jart mar igy valaki? 😕
2020. szept. 29. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonzavar. Ha ovulációs vérzés lenne, az nem tartana eddig és nem lenne ennyi
2020. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hormonjaim rendben vannak, par hete neztek a dokik
2020. szept. 29. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen hormonokat néztek?
2020. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig rögtön zavarra gondolni egyetlen esetből. Nekem is volt egy olyan ciklusom, hogy két hétre jött meg. Erre itt írtak, hogy jajjj hormon zavar. Elegge átmeneti volt, mivel a következő menzeszem rendesen megjött 26 napra. Van ilyen. Előfordul. Nogyogyasz is azt mondta egyetlen alkalom nem indokol semmit.
2020. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!