Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron vérvételen...

Progeszteron vérvételen voltam pozitív ovu teszt után 7 nappal. Volt egy missed ab májusba. A ciklusaim 24naposak. Eredmény 31,08 nmol/l. Referencia tartomány 15-59nmol/l. Mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy középérték,de sok helyen olvasom, hogy teherbeeséshez kevés. Mit gondoltok?Van esélyem így babára, vagy amíg nem kapok pótlást nem lesz baba? Köszönöm

2020. szept. 29. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kevésnek tűnik, az ovuláció tuti megtörtént?
2020. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem néztek ultrahangon, csak magam kezdtem el ovulációs tesztet használni és vérvételre menni egyenlőre, ezért érdeklődök.
2020. szept. 29. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat en csak annyit tudok h nekem 49 volt. Akkor azt olvastam googl dr bácsin, hogy 20 minimum kell a tuszorepihez
2020. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért ez a referencia érték, ha nem jó az eredmény. Elvileg középérték tökéletes kellene hogy legyen.
2020. szept. 29. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez is, mint minden ebben a baba gyartasban egyedi. De amúgy ez sok mas hormonnal osszefugg, es teljes kep kell ahhoz, hogy tudd mi van. Vagyis nem te, hanem egy endokrinolugus. Ciklus 3-5.napja között egy hormonsor, es ovu utan, ahogy te is tetted egy masik hormonsor, es nem csak progi.
2020. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csináltam olyat is és azt mondták minden jó. Ez már csak önszorgalom volt, hogy zavart a progi érték az olvasottak miatt és csináltam még egyet külön ,mert elkeseritő ez a várakozás ha elvileg minden rendben.
2020. szept. 29. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 27-es érték mellett lettem terhes, nem várt napján 49 volt.


Viszont volt 69-es értékem is egyik ciklusban baba nélkül.


Tehát tényleg közép érték, amivel nem lehetetlen semmi sem. Minden esetre ovut igazol.


Sok sikert!

2020. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, meddőségi klinikán nekem a 30at mondták minimumként, ami jó minőségű peteérést mutat.
2020. szept. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!