Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap tettem fel egy kérdést...

Tegnap tettem fel egy kérdést de nem érkezett ra válasz !?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt a vérzése mikor terhes lett? Ha volt vérzése ? Most ugy vagyok, idő elott 2 nappal "megjött "elso nap barnaztam 2.nap véreztem (elénk piros vér) majd azota szinte semmi . Tampon nem is kell. Plussz nem is görcsölök mint szoktam. Pedig en aztan minden hónapban megszenvedek a menstruáció okozta görcsökkel. Esetleg ha ma délután tesztelek ,mutatná ha terhes vagyok ?
2020. szept. 30. 14:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Negativ. Mas a problema .
2020. szept. 30. 15:14
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan itt tartunk? Menstruálsz, de akkor is bebeszéled, hogy lehetsz terhes? Ezer oka lehet, hogy miért kevesebb a vérzés... Szerintem azért van ennyi meddő nő, mert saját magukat kergetik az őrületbe...
2020. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Aki terhes, nem menstruál. Aki menstruál, nem terhes. Ha mégis vérzik, akkor baj van.
2020. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
En nem mondtam,hogy menstruálok ,azt mondtam verezgetek ami számomra nem normalis mert mindig erős verzesem van 3 napig es eros görcsök most viszont semmi. Peteres környékén védekezés nélkül szexeltem. Nem en lennek az első aki verzik ... nyugodj meg, kedves 12-es . Ha nem tetszik valami szépen görgess tovább.
2020. szept. 30. 16:14
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért még mindig baromi ritka vérzés ellenére terhesség....csak itt gyakorin tűnik "soknak".


Ez olyan, mintha patadobogást hallanánk és zebrára akarnánk egyből következtetni.


Minden esetre negatív a teszted így terhesség nincs. Lehet csak pici hormonális gond, ha egyszeri eset akkor nincs gond, ha lesz még ilyen akkor beszélj dokival.



Mielőbbi terhességet kívánok!

2020. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!