Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehet,hogy gyorsabban...

Mit tehet,hogy gyorsabban teherbe essek?

Figyelt kérdés
vitamint szedek,próbálok "jól" enni nem mindig sikerül.Egy gyermekem már van,szóval elvileg minden rendben, citológiám negatív,ciklusom rendszeres,normális. Gyógynövényes tea? Ha igen melyik? Ovulációs tesztet vettem de még nem próbáltam pár nap és megjön(,sajnos) gondolom már felesleges is. Egyéb praktikák? Ha nincs is egyeltalán peteérésem annak lenne v.mi jele? Nem vagyok cukor beteg,sem túlsúlyos,nem szedek semmilyen gyógyszert ami bezavarhatna( csak a vitamin).

2020. okt. 1. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Endokrinológus felkeresése, hormonsor, pajzsmirigy, cukor és inzulin terhelés. Amíg ezek nem voltak vizsgálva nem tudhatod van e bajod. Ezeknek sokszor feltűnő jele sincs, és szülés után gyakori, hogy a nőknek ezek közül valamivel meggyűlik a baja.


Gyógyteák többet árthatnak mint használnak (palástfű, cickafark, málnalevél) viszont pl a méhpempő hasznos lehet. Amint teheted nézess hormonokat az fontos lehet és szedj d-vitamint.


Sok sikert!

2020. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A vitaminban amit szedek van D vitamin elvileg a napi adag. Akkor annál többet nem kell ugye? (Eurovit van még)
2020. okt. 1. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát minimum 2000NE kell. A napi adag az átlag embernek kell, babához és terhesen többre is szükség van. Én pl 3200at szedtem.
2020. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok? Ha van már egészséges gyereketek és egy-két hónapja, akkor szerintem egyszerűen csak ne görcsölj ennyire rá. Ha már próbálkoztok egy ideje, akkor ahogy egyes írja.
2020. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a termékeny nyák megfigyelésére esküszöm! Ciklus 10-14 napja között jelenik meg, átlátszó tojásfehérjés nyák! Amikor ezt észreveszed, akkor érdemes együtt lenni, nekünk bejött! :)

22hkm

2020. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5ös első babánál nekem is ez, de most nem. Akkor szedek még plusz D-t. Csak azért gondoltam h nem kell mert azt ugye túl is lehet adagolni.
2020. okt. 2. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
en mindharomnal vegigtoltam egy meregtelenito kurat elotte (gynex csepp), hormongyogyszert beallitottak, szedtem folsavat es terhesvitamint es a harmadiknal mehpempot is.
2020. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!