Lehetek állapotos?

Figyelt kérdés

Menzesznek jövő héten kellene jönnie.

Tegnap napközben elég erős hő hullámaim voltaj, meleg a semmiből aztán jobb lett majd újra rámtört..a kollégák közül említették szebbnek nézek ki.

Mostanában aktívan próbáltuk a gyerkőc nemzést.


2020. okt. 7. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább frontérzékeny.
2020. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Frontokra sohasen reagáltam így. De nem kizárt ugye
2020. okt. 7. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt vérzés előtt egy héttel ezek nem terhestünetek. Ha baba is lesz, csak most kellene beágyazódnia.
2020. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Bármit érzel, az nem a terhesség miatt van, de ettől függetlenül lehetsz terhes.
2020. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Az a pársejtes kis csíra, ha van, még most kóborol a méhfaladon, szegényke még nem nagyon tud csinálni semmit. Azt elhiszem, hogy menses előtt 1-2 nappal valaki már érez valamit, de egy héttel korábban ez még PMS.
2020. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 😉
2020. okt. 7. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez még tuti nem a terhesség :D

Arra alapozni, hogy páran szebbnek látnak, hát nem tudom....

2020. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy ez is egy ilyen kamu, hogy terhesen a nők szebbek. Ismerek olyat, aki jól nézett ki, de szebb senki sem volt. Rondabb annál több. Nekem is max a hajam volt szebb mert több volt, de ennyi.
2020. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!