Elveteltem vagy nem?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

Vasárnap elkezdtem vérezni. De előtte csinaltam reggel egy tesztet, közepesen erős volt. Délelőtt elkezdtem enyhén vérezni. Bementem a kórházba, majd ott közölték velem, hogy nem látnak semmit. Rövid UH vizsgálat után. Oké elfogadtam, nincs baba. Inkább mint méhen kívül legyen. Elkuldtek laborba hcg szint 261. Az orvosok szerint nem sok de nem is kevés. Pecsételgettem/tek. Leginkább csak pisiléskor. Nem küldtek újabb Hcg szint vizsgálatra, az orvosom rövid gondolkozás után telefonon közölte, hogy ez spontán korai vetélés. Oké, újra elfogadtam. Mivel nem volt újabb hormon vizsgált ezért csinaltam reggelente tesztet, hogy lássam mikor csökken le a hcg. Azóta szépen erosodik. 5 napja kozolték, hogy elveteltem. Szombaton a digi Clearblue 1-2 hetet írt az első pisiből ma viszont 2-3 hetet a sokadikból. Szerintetek? Az orvosom csak vasárnap tud fogadni. Most viszont azt mondta, hogy ja, hát lehet akkor csak fenyegető vetélés...



2020. okt. 8. 11:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Akkor már több, mint 5 hetes vagy, minimum petezsákot kellene látniuk.
2020. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Igen. Vasárnap töltöttem az 5 hetet. Akkor voltam legutóbb UH-n.
2020. okt. 8. 14:00
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Az én manómat 7.héten találták meg.. 😊

5 héten semmit nem láttak, mégis mikor meglett szívhang is volt plusz megfelelt a vérzés szerinti heteknek.

Ne add fel még!

2020. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnos inkább rossz hírre készülök :(
2020. okt. 8. 14:16
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagy fajdalmak az elejen, ezert sokan nem is tudjak, h mehen kivuli. :(
2020. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Mi számít az elejének? Mikor jelentkeznek a fájdalmak. Nekem azt mondta az ügyeletes doki, hogy a vérzést követen maximum 1 napra jelentkeznek a fájdalmak.
2020. okt. 8. 15:06
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van akinek pl 6-7 héten derül i a méhen kívüli hirtelen jövő nagyon erős fájdalmakkal, amikor már késő a petevezetőnek is... Ezért ilyenkor hetente uh-t kér a doki, illetve a két hcg vérvételt. Valami gáz van a dokiddal, de egyébként miért nem mentél el magánba két nappal a vérvétel után újra? Én nem hagytam volna.. oké, hogy ő nem küld, de itt mindenki hangoztatta, hogy menj kettő vérvételre. Szóval gyorsan kérj valahova időpontot és nézesd meg. Akkor lenne egyértelmű eredmény a kezedben, mert egy ilyen lüke dokival sokra nem mész... addig meg stresszelsz.


Kitartás, tudom, hogy borzalmas ez a bizonytalanság, de sose hagyd magad... a tesztek erősödnek, hetek alapján már látniuk kéne hüvelyi uh-n. Tényleg nehogy baj legyen. Nagyon drukkolok, hogy csak bújócskázzon az a picike!!! Sok erőt és kitartás, szerintem itt sokan drukkolunk neked :)

2020. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Sajnos ahol én lakok nincs lehetőség magán vérvételre, próbáltam máshol erdeklődni, de orvosi sürgős beutaltó nélkül kizárólag időpontot adnak és sejthetitek, hogy milyen hamar... :( Igen... A dokim hosszú évekig nagyon megbízható és rendes volt. Mostnara azt gondolom túl vállalta magát. Ezért érdektelenné vált egy kicsit azt látom. :(
2020. okt. 8. 15:57
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hol élsz, de én egy sima eu kártyával el lettem látva külföldön mikor véreztem terhesen.Be kell menni egy ügyeletre.Ha vérzel akkor nézzen rád egy orvos még ma, nem holnap.Ma lehet még tudnak segíteni, vasárnap meg lehet nem.
2020. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja elfelejtettem írni, hogy újra menj be.Amúgy ha mondjuk nem láttak semmit, de erősödik a teszted akár egy méhen kívüli terhesség is lehet főleg hogy vérezgetsz is.Menj be újra mert az marhára nem játék.
2020. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!