Elveteltem vagy nem?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

Vasárnap elkezdtem vérezni. De előtte csinaltam reggel egy tesztet, közepesen erős volt. Délelőtt elkezdtem enyhén vérezni. Bementem a kórházba, majd ott közölték velem, hogy nem látnak semmit. Rövid UH vizsgálat után. Oké elfogadtam, nincs baba. Inkább mint méhen kívül legyen. Elkuldtek laborba hcg szint 261. Az orvosok szerint nem sok de nem is kevés. Pecsételgettem/tek. Leginkább csak pisiléskor. Nem küldtek újabb Hcg szint vizsgálatra, az orvosom rövid gondolkozás után telefonon közölte, hogy ez spontán korai vetélés. Oké, újra elfogadtam. Mivel nem volt újabb hormon vizsgált ezért csinaltam reggelente tesztet, hogy lássam mikor csökken le a hcg. Azóta szépen erosodik. 5 napja kozolték, hogy elveteltem. Szombaton a digi Clearblue 1-2 hetet írt az első pisiből ma viszont 2-3 hetet a sokadikból. Szerintetek? Az orvosom csak vasárnap tud fogadni. Most viszont azt mondta, hogy ja, hát lehet akkor csak fenyegető vetélés...



2020. okt. 8. 11:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is menj be az ügyeletre . Mivan ha mèg van remèny ,hogy megmaradjon a pici? Vagy mivan ha vasàrnapra szètreped az egyik petevezetèked? Èn ezzel nem jàtszanèk. Nekem kb 10 percig erős görcsöm volt 5 hetesen màsnap rohantam az ügyeletre ès màr kèső volt.. a pici nem maradt velünk.. 10+4 hkm
2020. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem feltétlenül jár nagy fájdalommal a méhenkívüli az elején. Legalábbis nekem teszteléstől 1,5 hétig semmi bajom nem volt.. Aztán utána se a hasam fájt először hanem barnázás.. Aztán hánytam.. Folyamatosan. Az első barnázásnál rohantunk a kórházba hogy valami nem jó. És akkor még nem is láttak semmit. Másnap hcg vérvétel 63-as hcg hormonszint. Majd 2 nap múlva ismét hcg vérvétel. 89 lett tehát nőtt.. Keveset ezt furcsálta az orvos nyilván nagyon alaposan ultrahangozott ez után és meglett.. Jobb oldali petevezetőben. Azonnali kórházi befekvés. Ismét hcg vérvétel.. Ez már csökkenő érték volt 63. És elöntött a vér és utána volt az egetverően fájdalmas görcs..

Ez az én tapasztalatom.

2020. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a csökkenő érték már 69 volt elírtam.
2020. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%
És én is az ügyeletet tanácsolom. Ne várj.
2020. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

A pecsételgetés teljesen elmúlt. Semmi jele vérzésnek.


Ez a teszt október 1-én készült 10-es facella tesztem


[link]


4-en vasarnap gyenge vérzés 3-napig. Majd a mai 25-ös teszt ilyen:


[link]



Az SZTK-s rendelésre sajnos nem engedtek be. Nincs fájdalmam. Nalunk kb. Csak azt engedik be időpont nélkül akiknek hiányzik valamelyik végtagja...

Hívtam egy másik dokit. Este vissza kell hivjam, hogy holnap reggel mikor fogad. Semmi fajdalom, vérzés is megszünt. Megőrülök...

2020. okt. 9. 17:00
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Èn 6 hetesen elvetèltem màr egyszer èn is kb 3 napig vèreztem ès ugyanilyen volt a tesztem a vèrzès abbamaradàsa utàn. A hcgnek idő kell mire kiürül. Rà egy hètre teszteltem akkor màr negativ volt. De neked lehet mèhenkivüli is. Kivànom a legjobbakat.
2020. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy a teszt erősödik...
2020. okt. 9. 17:54
 28/36 anonim ***** válasza:
59%

Az teljesen elképzelhetetlen, hogy valóban egy sima terhesség van a háttérben? 🤔

Teszted szépen erősödik, ne nyugtalankodj minden rendben lesz!

Pl én is vérezgettem 5-6 hetesen mégsem vetéltem el. Neked el is múlt már szóval nem értem miért kell rémísztgetni, hogy te is.. 😔

2020. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy még az is eszembe jutott, h csak szimplán emlékszik a szervezeted a menstruációra és "megjött", de terhes vagy és minden rendben. Szurkolok.
2020. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem rémisztgetni szeretnénk, de vérzés mellett uh-n semmi terhességre utalót nem láttak, így nagyobb az esély a méhen kívülire, mint egy bújócskázós babára. A vérzés miatt gondolunk rosszabbra, persze adja az ég, hogy a legjobb hírrel szolgáljon majd a következő uh. Mert persze lehetséges, hogy egy rendben elindult terhességről van szó, de ilyenkor jobb félni mint megijedni. 5 hetes terhességet ritkán nem vesznek észre uh-n.. legalább egy felritkulás látszódik. 5. Hét végén meg már petezsák, sokaknak még szívcső pulzálás is van 5. Hét végére.


Ha lehetséges, hogy az ovu késett egy hetet, akkor még jók lehetnek az esélyek is és korai uh volt.


Én továbbra is drukkolok, végződjön pozitívan a helyzet :)

2020. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!