Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszokottól nagyon gyenge...

Megszokottól nagyon gyenge mensi megfelelő időben érkezve. Rá két hétre még egy "rózsaszínes" . Most meg mintha megjönne ,de nem . A teszt negatív ! Időközönként érzékenyebb mellek . Szerintetek lehet baba ? Valaki tapasztalt ilyent ?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat előre is.

#menstruáció #terhességi teszt #Mintha megjönne ,de mégse #Időközönként eszülő mellek #Semmi rosszullét
2020. okt. 9. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Pont az előbb meséltem a páromnak, hogy úgy feszül a mellem, mintha 1-2 napra lennék a menstruációmtól, pedig még másfél hét van hátra. Sosem éreztem még ilyet.

Hány tesztet csináltál? Azt mondják hármat célszerű, és mindegyik legyen más márka, az a biztos.

2020. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyet csináltam úgy gondoltam ,hogy biztosan megfelelő eredményt mutatja .

De köszönöm a tanácsod . Megismétlem 😊

2020. okt. 9. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. A menstruáció után 2 héttel rózsaszínes az ovulációtól van, onnan számolj 13-16 napot, és akkor fog megjönni.
2020. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rózsaszínes után eltelt a mai nappal 27 nap .

Mindig rendszeresen járt ezért nem értem most miért vacakol .

2020. okt. 10. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Az előző ciklusban biztos nem lettél terhes, mert a tüneteket, ha terhesség okozza az a fránya teszt is pozitív lenne.


Ovuláció okoz tüneteket két héttel kb mensi után. Aztán, ha gyakran van vérzésed, akkor irány a doki, mert hormonális probléma áll fenn. Jegyezzétek meg végre, hogy, ha a terhesség tünetet produkál pozitív lesz a teszt, ha pedig negatív, akkor a tünet nem terhességtől van, ez nem agysebészet.


Tehát, ha a gyenge mensi ellenére terhes lettél volna, akkor az a teszt már pozitív lenne.


Nekem nem várt előtt 4 nappal volt tünetem és aznap délután! halvány pozit teszteltem.


Szimplán lehet alacsony progi szint a rózsaszínezés oka, ha nagyon nem múlik és kövi ciklusnál is előfordul keress fel egy dokit, de akár méhszájseb is okozhatja. Meg még ezer más dolog.


Mielőbbi terhességet kívánok, gondolom szeretnétek babát.

2020. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta kèrdező?
2021. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!