Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart az ovulációs...

Meddig tart az ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés

Sosem tapasztaltam korábban ilyet, tegnap este óta menstruáció szerű görcseim vannak (nem pont olyanok, nem annyira intenzívek, de nagyon hasonlóak).

Azt hittem, már megtörtént az ovu, de az imént tapasztaltam tojásfehérjés nyákot, ebből gondolom,hogy tolódott.

Nektek meddig szokott tartani a fájdalom, illetve a nyák mennyivel jelentkezik ovu előtt?



2020. okt. 10. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már, hogy ovu előtt egy héttel kezdődött és mensiig kitartott :D


Amúgy az oka: Ovu előtt a növekvő tüsző okozhat fájdalmat, ovu után meg az ott maradt folyadék, ami a mensivel távozik, vagy terhesség esetén marad.


Mivel nem vagyunk gépek így minden ciklusban máskor és másképp érezzük. Minden esetre a nyák + fájdalom áll a legközelebb az ovuhoz. Szóval lehet pár napot késett az ovud, így számíts annyi nappal hosszabb ciklusra is.

2020. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem hasonlított soha a menstruacios gorcsre, de átlagosan olyan 2-3 napig szoktam érezni.
2020. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-3 napig tart és amióta lh tesztelek, azóta tudom, hogy ovu után jelentkezik.
2020. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyákot csak egy pisilésnél éreztem, akkor már megtörténhetett az ovu? a fájdalom már enyhe, néha-néha érzem csak. Bocsi ha hülye kérdés, évekig szedtem foggátlót, aztán évekig meg sem jött szóval most 4 hónapja tapasztalgatom a ciklusomat újra :D
2020. okt. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!