Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újra erősödik az Lh teszt, ez...

Újra erősödik az Lh teszt, ez azt jelentené, hogy kétszer lenne peteérésem, ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt peteérésem (ha minden igaz), de végig akartam monitorozni a hónapot. Most újra elkezdett erősödni, létezne, hogy megint peteérésem legyen?

2020. okt. 12. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúak a ciklusaid? Mikor volt ovud elvileg és hányadik ciklusnapon vagy most?
2020. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy terhes vagy :)
2020. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
24 naposak a ciklusaim, és mindig a 17. napon volt a ovulációm (van már egy baba, nála is így volt). 6 nappal vagyok az ovuláció után. Még nem teszteltem terhességi tesztel, mivel korainak tartom, majd 13-14. dpo-n szeretnék, ha addig nem jön meg.
2020. okt. 12. 08:39
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
2. vagyok. Nekem kb 10 napos terhességet kimutatott az LH teszt, a 6 naposat nem tudom, hogy érzékeli-e. A dupla ovulaciot nem tartom valószínűnek.
2020. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Az Lh tesztet "jósteszt"-nek is szokták nevezni. Lehet megindult egy terhesség. Persze ne éld bele magad, rendes hcg teszttel tesztelj, ha majd nem jön meg a vérzés.
2020. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Szia, én is ugyan így jártam ebben a hónapban.

Nagyon tanácstalan vagyok :(

2020. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo,bocsi,de nem irtal el valamit? 24 napos ciklusnal szinte kizart h 17. Napon van az ovud mindig. Az mas teszta, ha most 17. Napon volt,de akkor nem 24 napos lesz a ciklus.ha megis, ott valami nagyon nincs rendben! Abban az esetben erdemes dokihoz menni
2020. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció egyetlen egyszer van egy ciklusban. Bizonyos hormonok dolgoznak az ovuig, aztán, ah megtörténik már egészen más ovuk dolgoznak. Több pete érhet, meg szabadulhat ki egy kis eltéréssel, hiszen 24 órán belül lh csúcs után reped a tüsző.


Az LH szint az egész ciklus során ingadozó, csúcs csak egyszer van, ovukor.


Ovu előtt is van, hogy erősödik aszint már már majdnem pozi, de visszacsökken, aztán lh csúcsra visszatér. Ez normális.


Terhesség esetén meg van akinek pozi lesz, de erős pozi az lh teszt, már napokkal mensi előtt. Van akinek terhesen nem lesz pozi az lh teszt. (ez a gyakoribb.)


Nekem nem terhesen, hol hómező, hol pozi közeli szokott lenni mensi előtt pár nappal. Terhesen ugyan hcg teszt már pozi volt halványan 4 nappal nem várt előtt, és poénból megcsináltam a maradék lh tesztet, azok bitang erősek lettek, látványosan erősebb volt a teszt mint a kontroll csík.


Szóval a lényeg, hogy az erősödés normális ovu után is, hiszen ingadozó a szint.


Sok sikert a babához :)

2020. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy erősödik vagy halványodik, LH csúcs csak egyszer van egy hónapban.

Az Lh-szint folyamatosan ingadozik.

2020. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7

De nekem mindig is így volt, és gond nélkül teherbeestem. Az elmúlt 3 hónapba újra néztem Lh tesztel, és a 17. napon lett újra negatív az Lh teszt. A ciklusom mindig 24 napos, sose késet vagy jött meg előbb. A doki azt mondta, hogy nincs probléma ezzel. Ha nem jön össze, újra megyek hozzá. Akkor remélem hát ha, majd tesztelek a 13. dpo-n.

2020. okt. 12. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!