Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy is lehet hogy terhes...

Igy is lehet hogy terhes vagyok? -

Figyelt kérdés

A lenyeg, kiderult hogy PCOS-em van, attól híztam, rendszertelen a havim stb.

Jelenleg dietazom es eddig sikerult 11kg ot leadnom (meg legalabb 20kg-ot le akarok adni).

Szóval a lényeg hogy nincs rendszeresen havim, legutoljára Augusztusban volt meg. Ugyanúgy vedekezes nelkul vagyunk egyutt a férjemmel. A múlt héten vagy 3 napig tiszta feher, kicsit nyúlós folyásom volt (ami nalam nem megszokott) es kozben neha fajt is a hasam. Aztán szombaton rossz lábbal keltem, minden es mindenki idegesített. Vasarnap a mellbimbóim érzékenyek voltak, ami még mindig tart, és emellett ma reggel hányingerem is volt/van.

Lehetséges lenne hogy terhes vagyok meg úgy is hogy rendszertelen a havim? (holnap reggel fogok tesztet csinálni - szeretném ha pozitív lenne de nem akarok csalódni)

Valakinek valami tapasztalat e téren?



2020. okt. 12. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, igen.

A pcos nem fogamzásgátló, csak nehezíti a teherbeesést.

2020. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért ne lehetne, ha védekezés nélkül szexeltek?
2020. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is pcos-es vagyok és már van 2 gyerekem.
2020. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt tudom hogy megnehezíti. Csak azért nem vagyok biztos mert rendszertelen a havim es igy nem tudom azt sem hogy ovulálok e egyáltalán..
2020. okt. 12. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ovulacios tuneteid ?
2020. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek, amiket leirtal, szerintem ovulációs tünetek voltak.
2020. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, utána olvastam es valoszinuleg azok voltak.
2020. okt. 12. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pcos+ir vagyok. Most várjuk a 3.babánkat. 😉 Mindegyik természetesen fogant.
2020. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
11kg fogyás és a diéta megtette vagy megtehette a hatását, szóval igen, lehetsz :)
2020. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!