Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány 2. Csík a terhességi...

Halvány 2. Csík a terhességi teszten eltűnt??

Figyelt kérdés
Ma delelott nem elsö pisibol megcsinaltam egy tesztet (poenbol, gondoltam ugyis nega) ket perc elteltevel kijott nagyon halvanyan a masodik csik, meg percekig latni lehetett aztan 20 perc mulva mar egyaltalan nem latni rajta semmit. Negativ lett?! Holnap reggel mindenkepp ismetlek de szerintetek?? Biztos lattam a masodik csikot nem kepzelodtem..
2020. okt. 13. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megvallva a pozitív tesztcsík évek múlva is látható a teszten, független attól mennyire halvány vagy nem halvány.


Én negatívnak venném.

2020. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, nekem a leghalványabb tesztem is megvan, az volt az első teszt, eltettem emlékbe, pedig már 6 éves.
2020. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom nekem is volt evek mulva latszodo csik a regi tesztemen. Most elmentem vettem tesztet, meg is csinaltam negativ. Ugyhogy akkor nem tudom mi lehetett az. Amugy ma kene megjonnie eddig semmi nyoma.
2020. okt. 13. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én ilyen poènbol csinált tesztem decemberre van kiírva ♥️ de nekem egyértelműen pozitív volt
2020. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok utolsó! Hogy erted poenból csinaltad? Nem szamitottal ra pozitív lesz?
2020. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj reggel, fotozd le 5 percen belul, toltsd fel es megmondjuk :)
2020. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Akkor kezdtünk próbálkozni és csak egyetlen egyszer voltunk együtt abban a hónapban, mert a páromnak haza kellett utaznia családi okok miatt. Késett a menzeszem 2 napot , délután csináltam a tesztet , igazából máig nem tudom miért mert hiába késett ugyan eszembe se jutott hogy baba lehet a dologban. Hát az volt ♥️
2020. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!