Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek a mellfájdal...

Van olyan, akinek a mellfájdalom elmaradása jelzett babát?

Figyelt kérdés

Általában már az ovuláció utáni pár naptól, de 1 héttel korábban fixen fájnak a melleim, meg is nőnek.

Most ennek semmi jelét nem látom, 1 hét múlva jönne meg egyébként. Az elmúlt napokban éreztem kis mensi szerű görcsöket, hétvégén erősebbek voltak, most már csak ritkábban jelentkezik.

Vagy tolódhatott az ovu?



2020. okt. 13. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez még nem terhességre utaló jel, ilyen korán még valószínűleg be sem ágyazódott vagy talán mostanában történik a beágyazódás, amíg nem történik beágyazódás addig pedig nem termel a szervezeted hcg-t ami a terhes tünetek okozója.

Nyílván ettől még lehetsz terhes de a tüneteid nem ez okozza most.

Türelem! A legjobbakat kívánom!😊

2020. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Igen, tudom, hogy még nincs hcg, nem akarok úgy csinálni, mint itt sokan, hogy "úristen, 2 hét múlva jönne meg, de hányingerem van, terhes vagyok" :DD, csak feltűnt ez és tök jó tapasztalatokat szoktam itt olvasgatni:)
2020. okt. 13. 12:34
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyok, hidd el tudom milyen szar reménykedni, én is ilyen voltam, minden hónapban magamba beszéltem a tüneteket és aztán jött a koppanás, aztán mikor már elengedtem a baba témát akkor bezzeg egyből összejött pedig minden tünetem abban a hónapban mensire utalt ezért nem is teszteltem, mert azt hittem késik csak picit de nagyon nem akart megjönni, végül pozi lett a tesztem ☺️
2020. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem! A melleim változásából kellett volna h rájöjjek h terhes vagyok, na de csak meglepődve ecseteltem a férjemnek, h nézd már mindjárt megjön és semmi mellfeszülés, semmi idegeskedés.... de fura. De egyszerűen blokkolta az agyam, nem esett le h ez most úgy más...

A jó hír, ez megmaradt, szülés óta már nincs mellfeszülés mensi előtt. Szóval igen, jelezhet babát, nálam jelezte csak nem fogtam fel 😃 meg a másik jel az volt h melóba menet a buszon elszundikáltam, soha előtte ilyen nem volt, én az éberen figyelő utas vagyok általában... bármi ami az eddig megszokottól eltér utalhat babára sztem. Ez mindenkinél más.

2020. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező ugyanez van nálam is.

Hétfőn kell, hogy megjöjjön de vasárnap óta görcsölök és a cicim egyáltalán nem érzékeny.. A hőm ma 37,1 volt szóval reménykedem, de tesztelni majd hétfő reggel fogok.. Addig próbálom elterelni a gondolataim, bár nehéz.. Drukkolok neked is🤞

2020. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2x voltam terhes és mind2x nagyon fájt a cicim majd még jobban és egyre jobban,gyülöltem az amugyis nagy cicieimet ahogy egyre nagyobbak és jobban fájnak
2020. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem fájt észre sem vettem h terhes vagyok.. sokat dolgoztam és nem gondoltam arra h megfog jönni.. csak akkor mikor a barátnőm megjegyezte egy telefonbeszélgetés alkalmával, hogy hálistennek elmúlt szombaton mehetünk strandra.. Mindig azon vagy egy nap késéssel menzeszeltünk. Nah akkor esett le, hogy nekem meg sem jött😂😂.. ahány ember..
2020. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem ovu után mindig egy hétig feszül a mellem, és ez a mensi előtti napon szokott megszűnni. Most fura volt, hogy nem kezdett el fájni, viszont a nemvárt napján igen....pont fordítva, mint máskor. És a hasam is kezdett görcsölni, nem erősen, de pont annyira, hogy bekuckózzam a nehéz napokra. Viszont nem jött meg, és másnap sem. (26 naposak a ciklusaim, de inkább előbb szokott jönni, minthogy késne) A 28. napon reggel gondoltam egyet, és megmértem a hőmet, ami még fent volt. Gyorsan csináltam egy tesztet, és pozitív lett.
2020. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg. Nekem mégjobban fájtak a melleim.
2020. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4szer voltam terhes, minden alkalommal fájt és megnőtt a havi időpontja előtt és utáltam, mivel futó vagyok.
2020. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!