Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak petezsák ilyen korban?

Csak petezsák ilyen korban?

Figyelt kérdés

Mensi szerint 6hét 5napnál járok.

Ma voltam az orvosnál terhességmegállapításon.

20mm-es petezsákot lát, de benne eddig semmit.

Azt mondta, ez még nem jelent semmit, valószínű a ciklus végén foganhatott. Most olyan 4-5hetesnek mondja.

1 hét múlva kell visszamennem.


Valaki volt hasonlóan? Valakinek tapasztalat?


2020. okt. 14. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta van pozitív teszted? Elég nagy ahhoz, hogy üres legyen, de nagyon drukkolok.
2020. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Augusztus 28án jött meg utoljára. De nagyon szabálytalan a havim, van hogy 27 nap, van, h 33.

Először október 1é teszteltem, az nagyon halvány volt. Azt rá másnap mrgint, akkor erősebb lett, rá még 2 napra, azaz okt.4én lett elég erős, de az sem teljesen olyan erős, mint a kontroll csík. De megközelítette. Azóta nem teszteltem. Terhestüneteim (hányás, émejgés, erőtlenség) ezek is durván 1 hete "jöttek elő"

2020. okt. 14. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Így látatlanban teszt alapján akkor azt mondanám, hogy 5 hét pár napos lehetsz, ahhoz képest jó a petezsák, inkább az a gond, hogy a 20mm nagyobb terhességnek felel meg és ekkora meretnel már nem kéne üresnek lennie. Remélem tévedek! Nekem 8 mm volt 5het 2 naposan és már szikhólyag is látható volt.
2020. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét 6 naposan volt 20mm-s petezsákom..Nagyon aggódtam, hogy mi lesz a következő vizsgálaton mert mindenki azt mondta, hogy ekkora petezsákban már kéne lenni valaminek, 3 hét múlva kellett visszamennem a dokihoz de addigra már 19,8 mm-s volt a kisbabám szívhanggal:)
2020. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát csinalt hasi uh-t a doki, azon azt mondta, mintha látná a szikhólyagot, vagy micsodát. De nem biztos benne. A hüvelyi uh-n viszont nem látta.


4es, hat ezt nagy örömmel olvasom 😍


1 hét mulva kiderül mi a helyzet :)

2020. okt. 14. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd jelentkezz kérdező mi lett veled!☺️ Szorítok!

4-es

2020. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig pont a hüvelyin látni elvileg jobban a kisebb terhességet. Mondjuk nekem is látta a hasin 5hetesen. Majd írj, addig is szoritunk érted! :)
2020. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

21 mm a petezsák, tehát 1mmt nőtt 1 hét alatt. Ami édes kevés. Benne még mindig semmi.

Előjegyeztek missed ab-ra 😭

2020. okt. 21. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Gyors felépülést és mielőbbi sikert kívánok!
2020. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Kitartást és mielőbbi felépülést kívánok! <3
2020. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!