Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért önzőség, ha nem akarok...

Miért önzőség, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Párommal nem lehet amúgy se biológiai gyerek, de én nem is szeretnék.

Nem látom őket cukinak, aranyosnak. A cicákat, bocikat, kutyákat sokkal inkább, én inkább őket vállalnám.

Meg nyilván amit nem szeretnék, arra nem is akarok költeni, és ez azt mondja önzőség, mert abból a pénzből akár örökbe fogadott gyereket is lehetne nevelni.

Én elvagyok utazgatva, csinositgatva a házat, dolgozom, ha olyan kedvem van, megtanulok ejtőernyőzni ha olyan kedvem van, megtanulok egy új nyelvet, és erre szánok időt és pénzt. De ha én keresem meg, miért önzőség?



2020. okt. 15. 10:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudom, magyarok mindenhez értenek, de hidd el nekem, hogy ebben a pillanatban, több tízmillió lenne teherbe ejteni, nem lehetetlen, de azért...

Utolsó előtti. Egyrészt én örülök, hogy nem kell örülni, hogy Úristen de okos a gyerek dadada helyett tititit is tud mondani, másrészt, én sokkal jobban élvezem, ha több gyerekre vagyok hatással az edzői munkámban, ezek a gyerekek felnéznek rám, átvesznek az értékrendemből. Megint csak, több emberre vagyok hatással, mint egy.

A macska meg macska, nem gyerek. Nem úgy nézek rá, hogy yayy itt a másfél éves kisgyerekem.

2020. okt. 16. 05:11
 42/51 anonim ***** válasza:
83%

"de hidd el nekem, hogy ebben a pillanatban, több tízmillió lenne teherbe ejteni, nem lehetetlen, de azért..."


Na jó, hagyjuk már. Ebből látszik, hogy kamu az egész. Nem jó oldalon, nem jó rovatban kérdezel, itt ezt senki se veszi be.

2020. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Amúgy az edzői munkádban hol gátolna a gyerek? Nem bírnál többre hatással lenni? Esetleg hitelesebb lennél, mert tudnád a gyerekek milyenek is valójában, mert úgy tűnik fingod nincs róla. Akinek nincs, az mindig nagyon szakértő abban, hogy hogy kell rájuk hatni. Ja. Rövidtávon. Maximum.
2020. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Elvenné azt időmet, a seatnek most jött ki egy kutatása, hogy a szülők évente 96 órával többet foglalkoznak (napi 20 percet) azzal, hogy "időben" el tudjanak indulni a gyerekkel.

De annyi ilyen plusz idő van, amit én úgy el tudok tölteni. Volt olyan kislány, hozta a kis hercegnő öltöztetős játékát, és vagy egy óráig azt kellett játszani, fuu de unatkoztam, aztán nem is tudom hogy megmondani, hogy kölyök unalmasabb vagy mint az alkotmányjog.

Mondjuk meggyőzni nem akarlak, főleg mert még mindig érzek egy kis agressziót az írásodban

2020. okt. 16. 13:58
 45/51 anonim ***** válasza:
84%
Ha a férjed akar gyereket, te meg nem, akkor nincs miről beszélni, válás lesz a vége ígyis-úgyis. Kár a szót pazarolni.
2020. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
Szerintem sokan azért tartják önzőségnek, mert a gyerekek hangosak, sokat sírnak, rengeteg türelem kell hozzá, és ezek miatt az ember a saját nyugalma érdekében kerülné el a gyermekvállalást.
2021. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
55%

46# de nála nem az általánosságokról van szó, nála a másik fél akar, ő meg nem és nem fogja fe mi azzal a baj, ha nem engedi a másikat el, mert hát számára érthetetlen, hogy miért is nem fogja a párja elfogadni az ő baromságait, és élni gyerek nélkül vele, miközben szeretne gyereket, meg találhat egy csomó mindenkit, aki szintén.



Legalább is ez az alap sztori, de aztán nagyon belelendült a tini agya a kamuzásba és tök egyértelmű, hogy az egész kitaláció. Pl.: több tíz millió teherbe esnie.

2021. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Nyilván meg lehetne oldani kevesebből, de ott valakinek a feltétele nem teljesülne. Szóval nem kitaláció nyugi, csak szerintem nem mindennapi, hogy két lány van egy kapcsolatban és nem akármilyen DNS-t fogadna el a párom.

De lényegtelen igazából, mert a kérdésem kiírása óta a nővére gyerekei által még kevésbé vágyom rá, mondtam is neki, és elfogadta

2021. ápr. 20. 08:44
 49/51 anonim ***** válasza:
Lárifári.
2021. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Meg amúgy rájöttem, hogy hiába akarnánk akár örökbefogadni is, azt azóta, hogy kiirtam a kérdést ellehetetlenítették. De egy random gyereket még kevésbé se akarnék. Szerencsére már nem téma
2021. ápr. 20. 13:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!