Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valaki ilyesmi...

Volt mar valaki ilyesmi tünetekkel terhes?

Figyelt kérdés
6napja kesik.. Három napja volt egy pici barnázásom,erős görcsölésem este,ez elmúlt ,azóta semmi. Ma teszteltem negatív, de semmi jele hogy megakar jönni.
2020. okt. 16. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Várj egy hetes késést, utána tesztelj. Ha valóban a 7. dpon vagy, akkor nem nagyon van tünet.
2020. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
6 nap késésnél azért már pozitívnak kellene lennie a tesztnek, kivéve ha későn volt a peteérés (ezt csak te tudod).
2020. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2020. okt. 16. 12:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 6napos kesesnel mar pozitívnak kene lennie ezért vagyok kivancsi hogy volt e valaki terhes ugy hogy kesobb lett pozitiv a tesztje mert tenyleg nemerzem hogy megakarna jonni. Meg 3napja annyira gorcsoltem mondom tuti megjön de semmi nemértem hogy akkor mitől gorcsoltem...
2020. okt. 16. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a tüneteidet terhesség okozná, akkor a teszt pozi lenne.


Ovu után legkésőbb 14 nappal, tehát a nem várt napján minden teszt pozi lesz. Akinek csak napokkal, vagy héttel később, annak később volt egy héttel az ovuja. Tehát, ha te tudod az ovudat, mert használtál tesztet, vezettél görbét vagy uh-n követték, akkor nem nem vagy terhes 6 napos késésnél negatív teszttel.

Ha van esély, hogy az ovud több mint egy héttel később volt, tehát kb a 20-23. ciklusnapon, akkor még lehet pozi teszted. De ezt nyilván neked kell tudni.


Sok sikert, de szerintem most ez a ciklus nem sikerült. Kitartás, feladni meg nem szabad :)

2020. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom 😊
2020. okt. 16. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez inkább hormonprobléma, mint terhesség.
2020. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!