Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kémiai terhesség eltolhatja...

A kémiai terhesség eltolhatja az ovulációt a következő hónapban?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem, halvány pozitiv teszttel ami nem erősödött. Végül egy hét késéssel megjött, kicsit erősebben, mint máskor, 7 napig tartott. Utána elkezdtem ovutesztelni, általábban a 10. nap szokott pozitív lenni. Most nem volt, így gondoltam, nem lesz ovuláció ebben a ciklusban. Most vagyok a 26. napon, pár napja tojásfehérjés nyákot tapasztaltam, igy ujra elkezdtem tesztelni, ma lett pozítív az ovulációs teszt. Ilyen későn még sose volt ovum, lehetséges,h a kémiai terhesség zavart be?
2020. okt. 18. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tavasszal pontosan ugyanígy jártam, ahogy te a kémiaival. Következő hónapban kitolta az ovut, bár nekem csak két nappal. Tuti, hogy jól össze tudja zavarni a hormonokat. Két hónapra rá sikerült újra teherbe esnem, holnap kezdem a 19.hetet.

Legjobbakat kívánom! :)

2020. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a hormonális változások miatt... A kémiai is egy elindult terhesség. Nekem kétszer volt, elsőnél pl a kémiai után 6 nap késéssel megjött, majd a következő ciklusom, illetve mensim kimaradt.


Második kémiainál utána pár hónapban elég össze vissza jött meg. Hol 30 hol 38 napra. Talán a 4. ciklusom lett normális és az előtte levő 3 ciklusból kettőben ovum sem volt.

2020. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gondolom nálam is az kavart be rendesen. Bízom benne,hogy hamarosan összejön a baba nálunk is :)
2020. okt. 18. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tolta el, még ugyanabban a hónapban terhes lettem.
2020. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordîtva jártam 2-3 nappal korábban volt le is késtük abban a hónapban (pont dokinál voltam akkor és látta uh-n)
2020. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem már 2 kémiaim is volt, az első után rendbejött a progeszteronom (előtte ovu utáni 8.nap már megjött), voltam is laborban, csodálkoztam milyen magas, baba nem volt akkor, de csak.13.dpo-n jött meg. A 3. ciklusban volt egy nagyon halvány pozitív tesztem, de megjött. 4.-ben nem igazán próbálkoztunk de nem éreztem az ovut, nem is teszteltem. Szerintem egy kémiai meg tudja változtatni a ciklust simán. Kinél így, kinél úgy.
2020. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!