Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miértfo tos hogy a clostybegyt...

Miértfo tos hogy a clostybegyt gyógyszert a ciklus 5. Napjáig kell elkezdeni? Ha a 6. Napon kezdem el változik valami?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos, mert ez egy erős hormon tartalmú gyógyszer. És megfelelő időben megfelelő ideig kell szedni. A ciklusodban is fokozatosan épülnek fel a hormonok, megvan a megfelelő folyamat és mivel peteérést segíti elő, ezért kell időben szedni. Ilyen esetekben hallgass a dokidra, ez függ a ciklusod hosszaitól is nagyjából, hogy mi az ajánlás. Van akinek a 3. naptól kell szedni. Ezekkel nem érdemes játszani, mert akár egy petevezető is bánhatja. Hallgass a dokira és sok szerencsét :)
2020. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia😊 hidd el az orvos tudja mit miért mond. Én ebben a hónapban kezdtem el szedni a clostyt. Nekem a mensi 2. napjától kellet szednem 2×1 szemet, 5 napon át. 25 naposak a ciklusaim és a héten szerdán kellett mennem uh-ra. Neked is kell majd menned, hogy megnézze hatott e a gyógyszer, csinált e valamit. Ja és nem utolsó szempont, hogy túlstimulálhat...többek között ezért is kell majd menned uh-ra. Megy a drukk neked😊
2020. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a napi 2 szemet egyszerre veszed be vagy reggel és este 1-1 szemet?

Nekem holnap kell kezdeni a második kört, az elsőben csak 1x1et szedtem. Igazából egy fecnin van rajta hogy 2 szemet vegyek be 5 napig :D de nekem így nem teljesen egyértelmű.

2020. okt. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia utolsó vagyok! Reggel 1 szem, este 1 szem😉 kiváncsian várom a fejleményeket mert én hétfőre nem várom 😊
2020. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült most sem. 😪 Utolsó előtt váagyok
2020. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!