Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lombik programmal kapcsolatb...

A lombik programmal kapcsolatban kérdeznék. A párommal élettársi kapcsolatban élünk. Babát szeretnénk. Sajnos eddig természetes úton nem sikerült. A lombikprogramnál milyen módon kell igazolni azt hogy élettársak vagyunk?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Tőlünk kérték a házassági anyakönyvi kivonatot. Szerintem az a legegyszerűbb, ha rákérdezel ez így megfelel-e. Hívd fel őket.

Én megértelek, hogy nem akarsz feleslegesen 40 ezret kidobni. Ilyenkor jönnek a nagy megmondók, hogy ha nincsenek felesleges tízezreid kidobni az ablakon minek neked gyerek...

2020. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem is arról szól, hogy nagy megmondás legyen a vége, hanem inkább csak gondolatébresztő, és saját tapasztalat megosztása volt a részemről. Írtam is, hogy nem kötekedni akartam.
2020. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az intézet dönti el, hogy kér-e házassági anyakönyvi vagy közjegyző előtti élettársi nyilatozatot, hanem jogszabály írja elő. Valószínűleg azért nem mondták, mert egyértelműnek tűnik. Egyébként a kivizsgálásokat ezek nélkül is megcsinálják, de a kezelést már nem kezdik meg.
2020. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!