Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen normális a gyengeség...

5 hetesen normális a gyengeség, folyton fázás, hátfájás?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen.

A hátfájást levéve ezek nekem is megvoltak mindkét babával hetekig.

2020. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem detto mindegyik megvolt,a derkam is leakart szakadni🤦🏼‍♀️
2020. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A hatamrol lehet, hogy a nagylány tehet, akivel a kiságyban kell aludnom mindennap 😂
2020. okt. 20. 16:24
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, nálam a hát kivételével most is tart, durva hányingerrel spékelve. 10+4 hkm
2020. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. A naggyal végig hánytam, de ez a fázás, gyengeség.. baromi zavaró.
2020. okt. 20. 16:47
 6/20 anonim ***** válasza:

Tudom kérdező, én se nyáron jártam az első trimeszterben. Mindig fáztam, ez volt majdnem olyan rossz, mint a hányinger. Ráadásul utólag azt mondom az első trimeszter jobban megviselt, mint az utolsó pár hét mindkét babámmal pedig 39 illetve 40 hetesen szültem... Kitartást!

1-es voltam

2020. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Detto nekem is az eleje a rosszabb. Negyedik baba, a tesok mind tulhordassal szulettek, a legkisebb 41.hetre de az utolso hetek ehhez a komas, hanyingeres, fazos idoszakhoz kepest nudlik...
2020. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én is túlhordtam jócskán a nagyot. Már csak abban reménykedem, hogy nem lesz semmi gond a picivel 🤞🤞🤞
2020. okt. 20. 17:09
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem a gyomrom rossz. Feljön a savam, aztán vissza.

Délutánonként pár napja olyan gyengeség fog el,hogy úgy érzem alig bírom el magam. 1-2 óra után megszűnik.

Semmi dolgom, karantènban vagyok, tehát még túlpihent is vagyok.

Ma már ráparáztam, hogy ez ilyen korán terhessègi tünet-e egyáltalán vagy vírus motoszkál bennem,de most megnyugodtam,hogy ezt a gyengeséget te is írtad.

Remélem ez terhestünet akkor.

6+2 kismama

2020. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csajok, Ti nem paráztok a vírus miatt hogy milyen lesz a szülés? Utolsó: Te voltál már dokinál vagy a karantén miatt nem?
2020. okt. 20. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!