Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik. Teszteltem...

4 napja késik. Teszteltem menzesz előtt egy nappal, hómező. Esély van rá, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Szúr az alhasam sokszor, a melleim fájnak, a derekam leszakad, de semmi jele a menzesznek. Krémes fehér folyásom van és ennyi.

2020. okt. 22. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Késéskor kell tesztelni. Ha így is negatív nem vagy terhes mástól késik.
2020. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a nem várt előtt 4 nappal pozit mutatott szóval nem muszáj késés után tesztelni.
2020. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen lehet mensi előtt tesztelni. Aki figyeli az ovut, tehát biztos az ovu napjában annak a teszt nem várt előtt is pozi lesz, ha késik pár napot az ovu akkor viszont csak a nem várt után lesz először pozi.


Ha pontos ciklusaid vannak, tehát mondjuk nem ingázik 3-5 napot, akkor kicsi az esély, hogy terhes legyél. Ha vannak hosszabb, rövidebb ciklusaid akkor lehet reménykedni, illetve mivel menzesz előtt teszteltél még egy tesztet érdemes csinálni. 4nap késésnél már szinte 100%, hogy mutatja a terhességet, ha van. Tesztelj és kiderül.


Amúgy nincs baj a korán teszteléssel, de azért na... igazából akkor kell tesztelni, ha kimarad a vérzés. Értelem szerűen, aki korábban tesztel, az teszteljen mégegyszer, ha a vérzés is elmaradt.


Késni pedig ezer dologtól késhet, nem volt ovu, később volt ovu. (ezek okai pedig sokfélék lehetnek, hormonális gond, stressz, időjárás, betegség, gyógyszerek, stb stb. )

2020. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Utolsó véletlen a félig hasznosra mentem, pedig a pipára akartam,ne haragudj.
2020. okt. 22. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem adok a pontozásra :D Van akinek a hobbija, hogy mindenkit lepontoz :) Szép estét :)
2020. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a fiammal terhes lettem nemvárt napján én is hómezőt teszteltem. Majd másnap bementem az unokahúgommal a röntgenbe, harmad napra meg kijött rajtam az influenza, 4 napos lázzal szóval fel sem tűnt, hogy eltelt egy hét és még mindig semmi. De mikor a férjem hozott egy tesztet a patikából higy ugyan csak nézzük már meg még egyszer még akkor is csak halvány pozitív lett.

Erre mondják hogy míg meg nem jön bármi lehet.

2020. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem 3 napja "késik" viszont megcsúcsott pár nappal az ovulációm.. Amúgy 21-én kellett volna megjönnie ebből is következtetek csúszászra

Viszont 3 napja enyhe görcsöm van, pici mellérzékenység nyomásra és ennyi.Se folyás se semmi...

Van remény?

2021. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!