Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől teherbeeshettem????? 😱

Ennyitől teherbeeshettem????? 😱

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom szerint nincs peteérésem. Én pedig nem védekeztem. 2 naponta/naponta együtt voltam a barátommal védekezés nélkül. Eddig 35.8 volt az hőm minden reggel és minden este!!! Ma reggel 36.6 volt a hőm. Én azt hittem valamit elrontottam. Most is megmértem 36.8.. És csak emelkedik.. 19.ciklusnapon vagyok.. És tudom, ha van pé ugrik a hő.. Eddig nem volt pém a hőm a béka segge alatt volt. Nem érzem magam betegnek, nem is vagyok megfázva.. A sok orgazmus meg a szex hatására lehet mégis volt pém??? De akkor terhes is lehetek nem?
2020. okt. 22. 17:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most kicsit megijedtem.
2020. okt. 22. 17:17
 2/16 A kérdező kommentje:
Sokszor megmértem es az eredmény mindig 36.8 lett..
2020. okt. 22. 17:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket akkor minek méregeted a hődet?
2020. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezzel ellenőrzöm ha netán valaha lenne az életben peteérésem. Jobb tudni.
2020. okt. 22. 17:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a doki szerint nincs peteérésed, egy pillanatnyi állapot, bármikor változhat. Aki nem akar gyereket, nem szexel védekezés nélkül és pont. Az nem védekezés, hogy de én azt hittem, nem lehet gyerekem... -_-

Egyáltalán jól éred azt a hőt? Reggel, ágyban fekve, nem mocorogva, nem pisilés után, elég alvás után? Nyelv alatt vagy hüvelyben, és nem a hónod alatt? Este minek méred, az nem mutat semmit.

Szóval igen, lehetsz akár terhes is, de ezt majd csak a ciklus végefelé fogod tudni megállapítani, akár a hőmérőzéssel, ha nem esik le, hanem fent marad végig illetve ha majd tesztelsz egyet,

2020. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És most jobb, hogy tudod?

A nőgyógyászod miből gondolja, hogy nincs peteérésed? Hónapokig nézte? Nem is tettetek ellene?

2020. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
“Ennyitol terhes lehetek?” Mármint annyitol, hogy kétnaponta beled élveznek? Neeeeem. Semmikepp sem. 🤦🏼‍♂️
2020. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes. Sok olyan eset van, amikor ,,hivatalosan" nem lehetne biològiai gyereke, mègis teherbe esik.
2020. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől?? Azt hittem valami "spermás ujjal hozzám ért" kérdés lesz az ennyitől kérdésed alapján...

Nyilván ha naponta beléd élvez, lehetsz terhes.

Üdv,

"magának biológiailag kizárt, hogy gyereke legyen" ennek ellenére 3. gyermekemet várom mindenféle beavatkozás nélkül anyuka :)

2020. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Én eldobom az agyam az ilyen tudatlanoktól🤦🏻‍♀️
2020. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!