Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik ovulációs tesztet...

Melyik ovulációs tesztet érdemes használni és honnan lehet olcsón beszerezni?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom, hogy rengeteg ovu teszt van otthon, meg csomót tesztelnek, de pl a dm-ben nagyon drága egy 5 darabos teszt, ennyi pénze van az embereknek, vagy én keresem rossz helyen az olcsó teszteket? (meg a dm-esről rossz véleményeket olvastam)

Köszi előre is!



2020. okt. 24. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a fastest.hu oldalról rendeltem sokat. Kb 40 ovutesztet es 20 terhességit.
2020. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legtöbben a one-step termékeket veszik áron alul, online lehet rendelni. Én nem használtam, de a vásárlói vélemények és akár az itteni tapasztalatok alapján nem biztos, hogy megvenném, vagy csak próbából szórakozni. Teljesen attól függ a megbízhatóságuk, hogy éppen melyik szériába sikerül belenyúlni.
2020. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fertinet.hu n is olcson tudsz hozzajutni LH es HCG tesztekhez.
2020. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Aliexpressről rendelek One Step márkájút, abból többféle is van, a rózsaszín betűs jött be nekem. Semmi gond nincs vele, szépen mutatja az ovut, olcsó, csak tovább tart, míg lejön.
2020. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2020. okt. 24. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha gyorsan szükséged van rá mert ovu lesz akkor fastest ha ráérsz akkor aliexpress! kb 50 darabot rendeltem 3 ezer forintért. És fontos,hogy mikor tesztelsz próbáld az ivást visszatartani mert sűrű vizelet kell a teszthez!
2020. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!