Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit tegyek?...

Peppuh kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Várjak vagy inkább ne tesztelgessek hanem menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
9napja késik 3hónapja pontosan jott meg,tegnapi tesztem nagyon halvany pozi (dragabbik)mai olcsobb teszt negativ..szerintetek ?szoljak a dokimnak vagy még korai és bármi lehet? Lehet késobb volt pém?

#teszt #pozitív teszt #Várjaknevárjak #Bizonytalanságnetovábbja
2020. okt. 29. 08:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat kihagytam hogy 29napos ciklusom van 7.e korul irta az appom a pét viszont én tobb napon keresztul is ereztem a hasszurkát általaban van hogy erzem a pét..kicsit aggodom
2020. okt. 29. 08:16
 2/12 A kérdező kommentje:
Illetve kb3 napja fájnak a melleim a bimbom iszonyatosan neha van ilyen megfog jonni erzes ,illetve 2napja a vacsorazni sem tudtam mivel ram tort a hanyinger :/ neha van amikor ramjon hirtelen..
2020. okt. 29. 08:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Van képed a tesztekről?


Mehetsz orvoshoz, de egy vérvételeken túl sokat nem tud tenni halvány pozitív tesztnél, mert látni ultrahanggal nem fog semmit, az tuti. Inkább várnék a helyedben pár napot, és holnap vagy holnapután tesztelnék azzal, amit eredetileg használtál.


Ha erősödik, akkor helyben vagy, ha nem, akkor valami nem jó. Utóbbi esetben viszont pár napon belül felkeresnék a helyedben orvost, mert pontos ciklus mellett bizonytalan terhességi tesztek és elmaradó menstruáció problémát jelenthet, pl. méhenkívülit.

2020. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tavaj volt egy mehenkivulim de azt is egybol mutatta a teszt h pozi..van kepem de nem tudom hogy kell csatolni
2020. okt. 29. 10:00
 5/12 A kérdező kommentje:
2020. okt. 29. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragúdj, de 9 nap késésnél nem lenne ilyen a teszted, ez gyakorlatilag negatív. Ilyen szellemcsíkos tesztek a 9. dpo-n tesztelőknek szoktak sikerülni. Ha neked eddig mindig szépen jött meg nagyjából időre a havid, akkor kizárt, hogy most több mint egy hetet késett volna az ovud és még sikeres terhesség elé is néznél. :( Sajnálom, de sztem nagyobb eséllyel simán késik a havid, lehet meg se volt az ovud, nem volt repedés, akkor szokott ilyen sokat késni egy aránylag rendszeres ciklusnál. Ha tévednék, akkor két nap múlva egy egyértelmű halvány pozi tesztnek kellene lennie a kezedben. Már a tünetek amiket írtál, ha terhesség okozná erős két csíkos lenne a teszted.


Én tényleg kívánom, hogy inkább terhesség legyen, de ezt erősen vedd negatív tesztnek és számolj kései mensire.

2020. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem pozitív a teszted, jézus mária, már komolyan hihetetlen hogy mindenbe belelátjátok

meg tavaJ????

2020. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tavaly volt mehenkivuli terhessegem ..nem kepzelem mindenbe bele,viszont szabad szemmel jobban latni a masodik csikot a kep nem adja vissza ..de egybol lattam a teszt csikot is ..
2020. okt. 29. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Negativ,sajnalom. 9 napos kesesnel mar szo szerint le kellene,hogy ugorjon a masodik csik...
2020. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Es ha kesobb volt pém? Akkor nem valoszinu nem?
2020. okt. 29. 12:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!