Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitív két negatív...

Két pozitív két negatív esetén mekkora esélyt láttok babára? :)

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a nőgyászom a rendelőben és megvizsgál. Addig marad az izgalom/aggodalom egyben.

Pajzsmirigy alulműködésem van, így sajnos elég csalóka, hogy mikor miért nem jön meg aminek kellene.Bár önmagában ez még pozitív eredményt csak nem csalhat nekem :D

Endoklinológiára is benézek a biztonság kedvéért.


Az első tesztet elrontottam, de azon azonnal a negatív jött ki. A második kettő pozitív, majd az utolsó is egy negatív, úgyhogy nagyon össze zavart.

De egyéb tüneteket nem tudom, hogy ennek tudhatnék-e be.Alhas menstruáció szerű fájdalma, nem jött meg, 2 hete indokolatlan barnázásom volt egy napig, derekam fáj..

Két esélyesnek érzem nagyon, mert valami tényleg lehet tünet, valami meg teljesen másé is.Nem is tudom, hogy minek örülnék jobban jelenleg. Talán mindkét eredménynek. :D


Próbálok nem túl buzgó sem lenni, nehogy aztán csalódjak. ¬¬



2020. nov. 3. 01:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csinálj egy digitális tesztet!

Szerintem ha az is + akkor terhes vagy.

2020. nov. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az annyival megbízhatóbb? :o

Ha tudom eleve azt vettem, azthittem ugyan az mint a sima tesztek.Nyitáskor le is megyek veszek egyet, meglátjuk.

2020. nov. 3. 05:51
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Azt írod két hete késik, pozitív esetén elég egyértelmű kéne legyen. Mikor volt ovud? Vagy azt sem tudod? Mennyire volt pozi a pozi? Látszott rendesen vagy azért úgy nagyon kellett nézni? Egyforma erősségű tesztek voltak? Ha a 10es érzékenységű lett halvány pozi a 25-ös negatív, akkor még van remény, viszont akkor még nem késik, csak most kellene megjönnie, mert mensi napjától szinte mindig látszik a 25-ösön is egyértelműen a két csík. Tehát kb 2 hete lehetett ovud.


Nagyon kevés az infó, a leírtak alapján az sem világos, hogy rendszertelen ciklusaid vannak, tehát akár 40-50 napos is egy ciklusod? Nézed e lh teszttel az ovut?

2020. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csináltál digitális tesztet?

A 4 teszt egyforma volt, amit eddig csináltál?

2020. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezek az okok jutnak eszembe a második negatívra:

- nem volt elég érzékeny a teszt

- fals negatív (erre sokkal nagyobb az esély, pláne a csíkozós analógokon. Arra, hogy kétszer egymás után fals pozitívat tesztelj, nagyon picike esély van csak)

- kémiai terhesség volt csak (ekkor meg fog jönni nagyon hamar)


Megcsináltad a digitális tesztet? Mit mutat?

2020. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miujság kérdező?
2020. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megcsinàltad?
2020. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát, ez is pozitív. Íí. :O

Köszönöm a digitális tesztet ez jobb volt mint a sima, annak is valami 1500ft volt darabja,de össze vissza sikerültek az eredmények. Lehet én rontottam el.

Na most már csak a dokira kell várni, vissza jön a beteg szabiról és gondolom nézi a továbbiakat. Legalább így biztosabb lehetek.Köszi mindenkinek! :)

2020. nov. 3. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Hurrá!! Szuper!!! 🙂
2020. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulaaa!
2020. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!