Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt 1 hete, de...

Negatív teszt 1 hete, de azóta erős hányinger egész nap.2 nap gyenge vérzés 2 hét késés után. Menjek dokihoz? Lehet baba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És 2 napja különböző szagoktól van hányingerem,már alig bírok utazni mert mindenhol rámtör. :(
2010. aug. 9. 21:09
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet ez is az is. Egy hét eltelt az első tesztelésed óta, én a helyedben csinálnék még egyet, de ez a pecsételő vérzés mindenféle képen rosszul hangzik, úgyhogy bármi is lesz az eredmény irány az orvos. Remélem, hogy baba lesz, ha te is azt szeretnéd. Írd meg hogy mi lett veled.

15+4 h km.

2010. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nos? Csináltál másik tesztet? Kíváncsivá tettél.
2010. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem :( nem merek :( egész nap hányingerem van pedig. Holnap megyek a dokihoz ő hátha mond vmi okosat és remélem vmi jót
2010. aug. 10. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál.
2010. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál azt mondta nem uh-zik meg, mert nincs rá keret. Meg ,hogy 5 naponta felesleges. Ha ugy adódik ,hogy méhen kivüli is akkor se lesz késő ha csak jövőhéten megyek vissza szerdán :( de ha elkezdek vérezni erősen akkor írány a kórház.

Nem tudom mit csináljak :S érzem ,hoyg vmi van, és ha baba akkor nem akarom megint ez miatt elveszíteni.Pénzt nélkül leszarják a fejemet. Nem bírom :(:(:(

2010. aug. 11. 17:26
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondtam neki azt is ,hoyg már nagy wc-re sem merek menni mert csak közbe vérzek ,meg ha sokat gyalogolok. erre : dugjon fel tampont.

Felhoztam a hányingert: menyjek háziorvoshoz,lehet vmi betegségem van.

Most az idegtől megint elkezdtem barnázni.

Máskor olyan normális volt velem :( most meg ááá

2010. aug. 11. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mondod, hogy ilyen emberek is vannak?

Ő ha jól sejtem magán doki, ha nincs rá pénzed szerintem menny sztk-ás rendelésre. Sajnos sok ilyen "orvos" van. Én nem hallgatnék a helyedben erre a...., a vérzés akkor sem játék ha van baba ha nincs.

Feltétlenül csinálj tesztet és válts dokit. Nagyon felháborított ez az "orvos". Ha most a kezeim közé kerülne biztosan megfolytanám. Írj hogy hogy alakult. Pihenj minél többet, és ne idegeskedj.

2010. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sztk-ás rendelés az Örsön :S

Magán dokira nincs pénzem. :(

22 éves vok, méhnyakrák megelözző állapotban és volt februárban egy ilyen vetélésem. Nem értem ,hogy neki ez nem elég indok? hova menyjek? mit csináljak ?

2010. aug. 11. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ismerős arra de feltétlenül válts orvost. Biztosan van ott más is. Ez már mind csak a dokik lelkiismeretén múlna. Tesztet csináltál már? Ennyi idő után már biztosat kell neki mutatnia. Szüleid nem tudnak támogatni egy kicsit?
2010. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!