Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október negyedikén történt...

Október negyedikén történt aktus. November 4 én elkészített negatív tesztben mennyire bízhatok?

Figyelt kérdés
Egy kicsit több infó.október 4 én megszakításos módszerrel voltunk együtt. Sajnos belementem igaz életemben először de elég tanulópénz is volt. A mensimnek okt.17-én kellett volna megjönni. Akkor is teszteltem azaz okt.18-án negatívat aztán okt.26-án és okt.30 án aztán most legutóbb nov.4 én negatívat. (Kettő clear blue digitális ) (kettő xepil mártogatós csík)

2020. nov. 5. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És azóta nem jött meg?
2020. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azóta még nem és nem is érzem előjelét. A szeptemberi hónapba is csúszott két hetet nekem néha csinálja ezt de egy hónapot már rég hagyott ki
2020. nov. 5. 17:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk így a terhességet kizárnám, hogy minden teszt negatív. De azért alkalom adták vizsgáltasd ki magad. Bár a covid járvány közepe nyilván nem a legjobb időpont erre.
2020. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. nov. 5. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én sem tartanám valószínűnek a terhességet. Esetleg van valamilyen tüneted is?
2020. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbálom minden egyes porcikám figyelni de nem igazán érzek jeleket. Nem lettem kívánósabb nem undorodom szagoktól a melleim sem fájnak. Olvastam hogy hőméréssel is lehet figyelni csak az a gond nem tudom nekem általában mennyi az alap hőm mert ma reggel pl 36.8 volt és ez kicsit megijesztett de hát nincs viszonyítási alapom. Fáradékonynak sem érzem magam egyenlőre.
2020. nov. 5. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A digi Clearblue elég pontos cucc, elég valószínűtlen, hogy terhes lennél - viszont az nagyon nem oké, hogy kimaradjon hónap. Nézesd meg a hormonrendszered, mert ez sok csúnyaságra utalhat, amit minél fiatalabb korban kap nyakon a doki, annál jobb.
2020. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben feltétlen elmegyek dokihoz. Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2020. nov. 6. 16:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok szeretnék kicsit frissiteni. Tegnap este elkezdtem barnázni és megörültem hogy végre megjött de semmi..ma reggel is csak enyhe maszatolás..szerintetek ez lehet még is csak a terhesség jele? Ma megyek orvoshoz remélem kiderűl valami
2020. nov. 9. 06:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát kiváncsi leszek, mit mond.
2020. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!