Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 12 nappal a teszt...

Aktus után 12 nappal a teszt kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Kétlem
2020. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 14 napot, azaz 2 hetet kell várni, de az a biztos ha menstruációd első napján végzed, vagy akkor is vársz pár napot. :)
2020. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10-es erősségű teszt ilyenkor már mutathatja.
2020. nov. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 14 nap után negatív, nem jött meg így 4 nap után csináltam még egyet, pozitív lett. Később volt ovuláció, kivárták a kis katonák és most úton van a kislányunk. :)
2020. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és 10-es tesztet használtam, utolsó voltam.
2020. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy pont aznap repedt a tüsző, akkor igen halványan kell mutatnia. Akkor most tegyüj fel, hogy szuperhős spermiuma van a pasidnak 5 napot túlélnek, 5 nap múlva ovulálsz, akkor 17 nap múlva mutat csak valamit a teszt. Szóval 17 napot várd meg az a tuti.
2020. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!