Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik teljesen negatív ovu...

Létezik teljesen negatív ovu teszt? Mármint olyan amint még csak halványan sem látszódik a második csík?

Figyelt kérdés
2 hete volt volt műszeres befejezéssel vetélésem. Figyelni szeretném, hogy kb hol tartok a hormonokat illetően. Tudom, hogy nem 100%-ig biztos eredményt adnak, de a one step 10-es terhességi tesztem full negatív az ovu teszt halvány pozi. Létezik, hogy hamarosan peteérésem lesz, vagy az ovu teszten mindig van egy halvány második csík? Még ebben a hónapban nem akarunk próbálkozni, mielőtt bárki megkövezne :)
2020. nov. 11. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor próbáltam kitalálni, hogy mikor is van az ovulációm, és menstruációtól menstruációig napi kétszer használtam, akkor volt bőven teljesen üres, amin semennyire sem látszott a második csík. De nálad amellett, hogy talán hamarosan lesz peteérésed, még az utolsó visszamaradó hormonok is adhatnak ilyen jelzést, nem biztos, hogy 2 hét alatt 100%-ig minden kiürült már.

Mindenesetre kitartást és sok sikert a jövőre!

2020. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Azért gondoltam, hogy nem hcg-t mutat az ovu teszt mert már az összes hcg teszt negatív. A 10-es is. De ennek ellenére én is gondoltam rá. Olyan ovu szerű érzésem van, de korainak gondolom.
2020. nov. 11. 15:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!