Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanába minden predictor...

Mostanába minden predictor szellem,száradási csíkos?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ebben a hónapban kb 3-4 predit használtam el. Mind szellemcsíkos. Ma a 13. dpo-n vagyok. Tudom hogy nem baba sajnos hisz akkor már valószínűleg mutatná. Pár hónappal ezelőtt használtam, akkor nem tapasztaltam ezt. Mióta romlott így el a predi minősége? Vagy talán én nem csinálok valamit jól...

2020. nov. 14. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kémiai terhesség? Akkor nem szokott erősödni. Próbálj esetleg más márkájú tesztet, és hasonlítsd össze, hogy az mutat-e valamit.
2020. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Csináltam facelle tesztet is, azon nem látok semmit.

Szinte rögtön kijön rajta, először még kezdtem megörülni, de aztán láttam hogy halványka, és szerintem szürke is. Na de hogy mindegyiken? 🤷‍♀️🤦‍♀️

2020. nov. 14. 12:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Hmm, nem tudom. Egyszer csináltam csak predcitort, nekem hófehér volt (nem olyan rég, olyan 2 hónapja). A szürke az nem is szellemcsík, hanem reagens helye. Nekem a onestep teszteken jön mindig elő a szürke csík...viszont az a márka híres a gagyi minőségéről. Esetleg ha késni fog, tesztelj újra, és meglátod.
2020. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Most meg hagytam a reggelit de most dolgozni vagyok hát nagyon kíváncsi vagyok mennyit "száradt" reggel 4-től. 😄

Nem volt eddig semmi mensis tünet mint ahogy szokott már 1 héttel hamarabb. Úgy gondoltam hogy lehet hogy a premens tabletta amit most kezdtem el szedni. Viszont ma, két nappal nemvárt előtt már van reggeltől " tank" vagyok érzés, enyhe görccsel. Bár ha a premens az 1 hét szenvedést lecsökkenti 2 napra, már jó is ez a része. Pont ez a tünet mentesség vitt rá hogy nemvárt előtt teszteljek.

2020. nov. 14. 13:12
 5/17 anonim ***** válasza:
En holnap csinalok predikatort. Majd megirom nekem milyen. Van facelle is biztos ami biztos!
2020. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezt a predikátort Predictornak hívják.
2020. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hazaértem és csináltam egyet... ez is olyan. Időn belül jön ki. Ezek előtt sose volt ilyen
2020. nov. 14. 15:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod lefotózni? Milyen időközönként csináltad? Nekem gynaús, hogy mind csíkos.
2020. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2020. nov. 15. 14:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon halvány, valóban száradásinak tűnik
2020. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!