Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanába minden predictor...

Mostanába minden predictor szellem,száradási csíkos?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ebben a hónapban kb 3-4 predit használtam el. Mind szellemcsíkos. Ma a 13. dpo-n vagyok. Tudom hogy nem baba sajnos hisz akkor már valószínűleg mutatná. Pár hónappal ezelőtt használtam, akkor nem tapasztaltam ezt. Mióta romlott így el a predi minősége? Vagy talán én nem csinálok valamit jól...

2020. nov. 14. 12:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen tuti az. Csak bosszantó. Annak pedig aki nem ismeri fel hogy száradási, reményt ad ... régen sosem tapasztaltam ezt a predinél
2020. nov. 15. 17:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Hat az enyemen nincs semmi. Ma reggel csinaltam meg de homezo! Nem lehet hogy terhes vagy csak meg koran tesztelsz? Nekem 2 predibol 2n nincs semmi.
2020. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném sajnos mivel a facelle jól működik 😔 és ovuteszteltem is ami szerint ma vagyok a 15 dpo-n. Ma van a nemvárt napja. 13 dpo-n csináltam a feltöltött a képet, akkor már határozott lenne. Csak bosszant mert olyan hamar ott volt mindig rajta az a csík
2020. nov. 16. 04:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem mind ilyen🤷‍♀️
2020. nov. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Barbie03 ***** válasza:
nekem is mind szellemcsíkos :(
2020. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A main nekem is van vmi... de nincs facelle tesztem....
2020. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én most munka után vettem egyet, de mire hazaértem megjött 🙁😄
2020. nov. 16. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!