Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Praktikák, hogy ne stresszelje...

Praktikák, hogy ne stresszeljem tul a terhességet?

Figyelt kérdés
végre sikerült teherbe esnem, egy hete voltam csak vérvételen ott 202 lett a HCG szinten :) tehát még nagyon az elején járok. Viszont ugy izgulok, hogy valamit rosszul fogok csinalni a terhesség alatt.. nagyon szerettunk volna már babát, most meg tiszta ideg vagyok, nehogy valami baj tortenjen ... :( más is ilyen aggódós volt? pedig alapjában abszolut nem vagyok izgulos fajta, most meg magamra se ismerem. Olyan nyomas van rajtam. igaz hogy már régota akartam babát én is, de az anyukam is annyit mondogatta, mamam is, felek ha valami baj tortenik csalodast okozok, magamnak és a csaladomnak is. :( csak annyit szeretnek, hogy egeszseges legyen, es mar a kezembe tarthassam :)
2020. nov. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ezt szeretne. De ne stresdzelj az tenyleg nem jo. Probalj pozitiv dolgokra gondolni es ismetelgetni h minden rendben lesz. Es ne olvasgass a gyakorin remtorteneteket ;)
2020. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a rosszra gondolni, vigyázz magadra és nem lesz baj. Nekem már volt egy vetélésem mégsem stresszeltem emiatt, mikor ismét teherbe estem. 19 hetes kismama. :)
2020. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

boldog babavárást kívánok :)


igen, csak egy évig próbalkoztunk, hogy végre produkáljunk valakit :D bízom benne, hogy minden rendben lesz velünk :)

2020. nov. 17. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, minden rendben lesz. :)

Köszönöm, neked is boldog babavárást, vigyázz magatokra! :)

2020. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha stresszelsz, ha nem, attól még nem tudod befolyásolni, mi történik. Baj akkor is történhet, ha nem gondolsz rá, meg ha gondolsz akkor is. A stressz rossz hatással van rád is, a babára is, úgyhogy emiatt próbálj meg megnyugodni.


Kis terhesség el bármi történhet, de befolyásolni nem tudod. Pihenj sokat, az élet más területeiről próbáld meg kizarni a stresszt.


Állítsd be az agyad pozitívra - hogy minden jól fog alakulni. A többszöri mely levegő is segít megnyugodni, ellazitani, ha nagyon pánikba esnel. Nekem még az imádkozás segített, mikor nem sok jóval kecsegtetett a doki, kértem Istent, hogy vigyázzon a pici baba rá és szeretgesse, ameddig én nem merem beleelni magam a terhességbe.

2020. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!