Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt pár nappal,...

Menstruáció előtt pár nappal, (ebben az esetben előtte 4nappal) mennyi a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
Párommal kiszakadt az óvszer menstruációm előtti 4.napon, de még elég messze volt az ejakulációtól, (nem régóta csináltuk) tehát csak előváladék lehetett az óvszerben. Azon gondolkodom, hogy ilyenért érdemes e bevenni 72 órás tablettát, amiről tudjuk, hogy eléggé felborítja a hormonrendszert,(és ugye ez tegnap történt) vagy felesleges mert menstruáció előtt nagyon kevés az esélye?

2020. nov. 18. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Kb 0
2020. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor estem teherbe mikor meg kellett volna jönnie, esemény utánit is vettem be, mondjuk mi akkor az egyszer nem védekeztünk :/
2020. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyentájt fogantak a gyerekeim, rendszertelen ciklussal.
2020. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megjött a menstruációm, mostmár biztos nem lehetek terhes? Az előző napi spermium már nem tud ilynekor megtermékenyülni ugye? Kimossa a menstruáció igaz? Bocsánat, ha H*lye kérdések, csak nem szeretném tulgondolni a dolgokat. Köszi a válaszokat!
2020. nov. 19. 03:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menstruációd, nem lehetsz terhes.
2020. nov. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinten semennyi.
2020. nov. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nagy általánosságban kevés esély van rá, ha megjött a menzeszed akkor pláne. DE azért nem kizárt, ha pl. nem tudod, volt-e már abban a ciklusban peteérésed, nyugodtan csúszhat, és akkor van rá esély. Ha tudod, hogy volt peteérésed, akkor igazából semmi esély.
2020. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!