Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki használ/használt...

Van aki használ/használt ovulácios tesztet? Mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
1 hónapja nezem mindig pontosan ugy ahogy elő van irva volt mikor napi 2x is használtam.... de állandóan csak negatív ez normális? Volt már más is igy vele esetleg? Mennyire megbizható?

2020. nov. 20. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzékenységűt használsz?

Nekem teljesen jól mutatta mindig, de hallottam már olyanról, akinek egyáltalán nem segített, és nem tudta neki megbízhatóan mutatni.

Nekem nagyon szépen pozitívba fordult, és utána megint negatívba. Én 10-est használtam.

2020. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt szinte soha pozitív, pedig ultrahangon és vérvételből látszott, hogy volt peteérés.
2020. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# és összejött nektek a baba? Egy jó ideje szenvedünk. Voltunk rengeteg vizsgálaton azt mondta a doki mind kettőnk rendben van teljesen. De még se szeretne összejönni. És szex hiánya sincs a dologban :D
2020. nov. 20. 14:31
 4/9 A kérdező kommentje:
1# a legérzékenyebbet a doki tanácsolta.
2020. nov. 20. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Voltam terhes, de elvetéltem - de ez még az ovutesztes időszak előtt volt.
2020. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne, dokival nézetni a ciklusod.
2020. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5# sajnálom :(
2020. nov. 20. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor esélyes, hogy nincs peteérésed. A legérzékenyebbnek mutatnia kellene az lh csúcsot. Hány napos ciklusaid vannak mikor kezded a tesztelést? Egyáltalán nincs erősödés a tesztjeidben?
2020. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a rossmannos facelle nem mutatta. Majd a vaterán vettem erősebb érzékenységűt, az már igen és lett baba is.
2020. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!