Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Részegen lefeküdtünk, terhes...

Részegen lefeküdtünk, terhes lettem, lehet bármi baja a babának emiatt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy napi ivó alkoholista, akkor nem.

Sok szép, egészséges gyerek született egy pezsgős, szerelemtől

mámoros éjszaka következményeként.

2020. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amikor teherbe estél az alkohol hatása alatt, még nem is baba, csak a pasi úszkáló hímivarsejtje kolbászolt benned kb 3 napig. Szóval ha a pasi nem masszív alkesz, ami miatt roncsolódott spermium termékenyített meg, nem lehet a babának baja.
2020. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, csak megkívántuk egymást :)
2020. nov. 21. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Hú, mennyi debil gyerek létezne, ha ettől bajuk lenne :-) Szóval nem.
2020. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
A mi babánk is egy alkoholos heves pillanatban fogant meg, sőt mivel nem tudtam, hogy ő lett, rá egy hétre szilveszterkor is ittam alkoholt, majd nem jött meg, teszteltem és pozitív. Dohányoztam is, hozzáteszem mikor pozitív lett a teszt, abban a pillanatban letettem a káros szenvedélyeimről :) és ez tart mostmár 2 éve. A lényeg, hogy semmi baja nem lett, egészséges, soha nem volt még beteg, anyatejes volt 9 hónapig, minden frankó. :)
2020. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. nov. 21. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is becsiccsentettünk, mikor készült a lányunk, sőt akkoriban sűrűn iszogattunk. És én még utána is volt hogy ittam sört. A 6. héten tudtam meg hogy terhes vagyok, persze utána rögtön jött az állandó rosszullét, az alkohol gondolatától is felfordult a gyomrom.
2020. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!