Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés

Tervezzük a kis tesót, 4 - hónapja semmi.. :( szedem az L-Thiroxynt naponta 75 mg-ot rendszeresen járok az endokriologusomhoz.

Szedem folsavat, (BioCo)jódot,magnéziumot, plusz Gravidát. És itthon 1- héten 1- szer céklát mixerezem gyümölcsökkel azt fogyasztom.. a pajzsmirigyem eredményei már normál értékben vannak.


2020. nov. 22. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sima multivitamin mellett kétszer teherbe estem pajzsmirigy alulműködés mellett. Igaz, az első gyerek nehezen jött össze, akkor nagyon odafigyeltem a diétára és rendszeresen sportoltam. A kistesónál már nem figyeltem így magamra, ennek ellenére pár hónap alatt összejött. Az értékem rendben voltak mindkét esetben.
2020. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyenek az értékeid?
2020. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Letrox (5 nap 50,2 nap 75)+szelént szedtem, vitamint Femibiont. Semmi diéta,a tsh-t viszont havonta kontrolláltuk. Ha az értékeid rendben vannak,más okot kell keresni.
2020. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem tudtam ,hogy pajzsmirigy alulmüködésem van . Első hónapban sikerült teherbeesnem és a várandosgondozáson vérvételkor derült ki. Azóta gyógyszert szedek rá. 18 hkm
2020. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap az lótúró. Azt ugye tudod, hogy ha minden klappol, senkinek semmi baja akkor is számolni kell 1 év próbálkozással? Nekünk 11 hónap után sikerült. Pajzsmirigy alulműködésem van nekem is
2020. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az 1- év utáni sikertelen próbálkozás után sem sikerül valakinek az már meddőség. Szinte mindenhol ezt olvasom..

Nagyon magam alatt vagyok, a családban senki sem volt még így.. csodálkozik mindenki hogy mi lehet a baj. :( dec 3 - ra van időpontom nőgyógyászhoz, ismét. :( multhónapban voltam. :( de most dokit váltok..

2020. nov. 22. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak a válaszolónak aki azt írta hogy a négy hónap lótúró. Mi is másfél évet próbálkoztunk, van aki ennél sokkal több időt. Nem kell elkeseredni.
2020. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul írod hogy kistesó, akkor már kiderült hogy tudsz teherbe esni. Tényleg türelem.
2020. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az meg amit a meddőségről írsz szimpla hülyeség. Tudok olyan párt akiket kivizsgáltak 1 év után. Egyiküknél sem volt baj. 5 év után sikerült nekik természetes úton.

Gondolom az első gyerek az hipp hopp meglett most meg csodálkozol. Hát el kell mondjam, hogy az esetek nagy részében nem úgy megy a dolog

2020. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint a 4es válaszoló. 20 fölött volt a tsh-m az első trimeszteri vérvételen, azt sem tudtam hogy pm beteg vagyok.
2020. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!