Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy örökkévalóság kivárni a...

Egy örökkévalóság kivárni a szívhangot. Másra sem tudok gondolni. Ki hogy volt/van ezzel? 5+3 hkm

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szokj hozzá, mert mindent ilyen nehéz lest kivárni a 40 hét alatt.


Nekem a vége ezerszer nehezebb volt mint bármi. Főleg ha nem akar jönni a bab.

2020. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem hisztiztem felesleges dolgokon, pedig az első babára majdnem 6 évet vártunk. 8 hetesen mentem UH-ra mindegyikkel, cuki kis gumimacik voltak szívhanggal. 😊
2020. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én életemben nem izgultam úgy, mint az első ultrahang előtt, hogy van-e szívhang. A másodiknál is izgultam. A harmadiknál kevésbé, utána pedig rutinszerűen jártam. Idővel jobb lesz, ezt kell túlélni.
2020. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
12 hetes korig nem vettem biztosra a terhességeim, és nem is meséltem el senkinek, hogy ne legyen téma. Nem mentem két hetente nőgyógyászhoz mert az rám rosszabb hatással volt. (A vizsgálatokon mindig izgultam szerencsére amúgy nem).
2020. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ezért jobb úgy időzíteni az első uh-t, hogy legyen már szívhang :D

Én mivel az első terhességet megjártam (élő terhesség 3mm embrió, majd 3 hét múlva 4mm embrió ikrek, missed ab) nagyon nehezen viseltem a második terhességet, igyekeztem úgy menni, hogy már szívhang is legyen, ne kelljen kétszer rettegni, bár én utána is nagyon féltem a 12. hétig. Egyik héten magánba másik héten sztk-ba mentem a 10. hétig XD


Sajnos nem lehet legyűrni az izgalmakat, sőt, ha megszületik ez mégrosszabb lesz xD Néha ott tartok, hogy lesz olyan, hogy nem azon aggódom, hogy mi történik ha.... és ide aztán végtelenségig lehet írni mindent :) Jó egészséges és csak nyugalom :)

2020. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Tudom,hogy nehéz,de gondolj bele,hogy én még csak pl.azt várom és azon izgulok,hogy ne jöjjön meg 10 nap múlva.
2020. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenkor még azt sem tudtam, hogy terhes vagyok


Egyébként az a túl nyugodt fajta vagyok, úgyhogy sosem izgultam az ilyeneken, hogy jajj jól van-e stb

2020. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Ram mindig ramjott a hasmenes az elso trimeszteri UH-k elott...mindig rohantam a wc- be a papirzsepivel, intim torlokendokkel... :/ Aztan ahogy mindig lattam, hogy szepen novoget, a genetikai tesztek is rendben voltak, valamelyest megnyugodtam, de azert beszereztem egy szivhang figyelot, engem megnyugtatott. Ahogy eltelt mindig 1 het es kozeledtunk a 35.hethez orultem, hogy ha megszuletik is jo eselyei lesznek mar. Most mar azon turelmetlenkedem, hogy mikor akar vegre kibujni...holnapra vagyok kiírva és semmi...Ez mar csak ilyen 9 honap lesz :)
2020. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy ez csak a bemelegítés. Innentől kezdve aggódni fogsz egész életedben, hol ezért hol azért. De hozzá fogsz szokni nyugi!😊
2020. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezt akartam írni. Soha többé nem lesz nyugtod. Az aggódás most már állandó társad lesz.
2020. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!