Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1 héttel később volt peteérésem mint máskor. Abban az időben sokat voltunk együtt a párommal, mert elég magas volt a libidóm. A menzeszem is késik, már 10 napja. Viszont volt olyan érzés a hasamba nemvárt után 6. napon mintha meg akarna jönni. Derekam is fájt. Akkor teszteltem negatívat. Másnap volt kevés barnázásom a tisztaságin ami már 3 napja tart, de csak akkor látom mikor megtörlöm. Kb azóta szédülök ha hirtelen felállok, és fájdogál a fejem. Valamint folyton hidegrázásom van, valamint érzékenyek a mellbimbóim. Sose volt még ilyenem. Menzeszem is mindig megjött rendes vérzéssel 6 napig. Lehetséges hogy mivel tolódott a peteérés, így később mutatja ki a teszt is? Járt így valaki?
2020. nov. 22. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha később van a peteérés, később van a beágyazódás is, később termelődik a hcg, és később mutatja ki a teszt.

Ha nem esték teherbe, akkor még a menzesz is későbbre várható.

Viszont most már egy reggeli első vizeletből csinált 10-es érzékenységű tesztnek ki kellene mutatni. Szóval ismételd meg a tesztet!

2020. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már most a nappali tesztelés is kimutatja,ha van baba.
2020. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fejfájás, szédülés, hidegrázás, derékfájás NEM terhestünet még mindig...

Barnázol? Inkább hormonbaj...

Ha terhes lennél már bőven kimutatná a teszt...

2020. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!