Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap múlva nem várom. Ma...

5 nap múlva nem várom. Ma reggel első vizeletből csináltam egy lh tesztet (jóstesztként). Értelmeznétek nekem?

Figyelt kérdés

Van még egy lh tesztem. Aki ért hozzá mondana véleményt milyennek kell lennie az lh tesztnek 5 nappal a nem várt előtt ha sikerült teherbe esni? Egy lh tesztem még van. Azt mikor csináljam meg ez esetben?

[link]


2020. nov. 23. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van hozzá használati utasítás
2020. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennek én nem hinnék. Tesztelj 5 nap múlva. Hova sietsz?
2020. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Értelmezem. A jóstesztelés humbug, vagy bejön vagy nem. Engedd el, majd kiderült, nem a tesztekől leszel terhes.
2020. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1es. Tudom h van de ez esetben nem az ovulációt szeretném belőni (azon már túl vagyok) hanem jóstesztként szeretném használni.

2es. Sehova csak sajnos elég türelmetlen vagyok és gondoltam miért ne ha van itthon teszt. Máskor úgy se használnám már.

2020. nov. 23. 09:55
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Max. Jövő hónapban...

Jóstesztelni akkor szabad, ha nem éled bele magad, és nem omlasz össze, ha nem vagy terhes, mert nem megbízható.

Elméletileg az lh hormon mindig jelen van a szervezetedben, ezért bármikor, vagyis szinte mindig lesz 2 csík a teszten, szóval semmi értelme, 50-50, hisz ha hcg van is kimutatHATja, de lh még mindig van...

2020. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen erős lh tesztem menzi előtt.Azt gondoltam sikerült...persze nem. :( Időben meg is jött
2020. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia. A ciklusom 26. Napján vagyok csináltam reggel én is lh tesztet kíváncsiságból és mikor már száradni kezdett szép csík lett rajta. Nekem kb 35 napos a ciklusom. De nem tudom lehet-e hinni benne majd kiderül. 🙂
2020. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Bocsi félre írtam a 28. Napon járok. 😀
2020. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2020. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, aki esetleg érdeklődik a jóstesztelés iránt, mint én aki kb mindent elolvastam róla mindenhol, nekem folyamatosan pozitív volt, majd megjött :(
2021. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!