Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számítsak mikor jelentkez...

Rozsavirag2 kérdése:

Mire számítsak mikor jelentkeznek "korai" tünetek? Kinek mikor jelentkeztek? És mikor érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Babát szeretnénk a párommal, tegnap voltunk együtt és tegnap előtt. Mindkétszer elment bennem. Ovulációm 5nap múlva lesz, nem várt mensim pedig 19nap múlva kéne legyen. Tesztet mindenképp a mensi elmaradása után csináljak 1-2nappal vagy van olyan ami előbb is elvégezhető? Köszönöm a válaszokat! Szép napot nektek.


2020. nov. 23. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb mentruációs görcsim voltak, amikor meg kellett volna jönnie, de 1 hétig vártam, hogy megjöjjön, de semmi nem történt, akkor csináltam a tesztet, s pozitív lett. Valószínűleg a beágyazódás miatt görcsöltem, de legtöbben ezt észre sem veszik. Biztos, hogy nem tesztelnék hamarabb, hanem ha nem jön meg, utána 1 héttek kb. Sokkal rosszabb, ha hamarabb mutat egy pozitívat, majd megjön, és semmi.
2020. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz nagy csalódást, akkor tesztelj, amikor már pár napja késik a vérzésed. Az esélyed arra, hogy két alkalomból terhes leszel igen minimális, az átlag párnál is egy év az, ami normálisnak számít.
2020. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsőnél, nekem is erős menzi görcseim voltak a nemvárt előtt 1-2 nappal, pedig amúgy nem vagyok egy nagy görcsölős, szerencsére.

Másodikkal várható menzi előtt 4-5 nappal megszédültem,émelyegtem egy órán belül 2x. Csak 1 perc volt az egész, de én innen tudtam, hogy sikerült, mert nem vagyok egy szédülős típus, halálomon kell kb legyek, hogy szédüljek, hányingerem legyen, ez valahogy nem jellemző rám, nem is fodult elő többször.

Szerintem ekkor kezdett hcg termelődni a szervezetemben és kicsit"megütött", utána hozzászokott a szervezet, nem bántott többet.

Ami fura tünetem volt mindhárom gyerekkel kb esedékes menzi körüli napokban, hogy olyan élethű rémálmaim voltak napokig mint soha.

Nem tudom mitől, biztosan a hormonok csinálnak valamit.

Harmadiknál innen tudtam, hogy sikerült. Felébredtem éjjel egy világvége álomból remegve,leizzadva és ébresztettem a férjem, hogy megint terhes vagyok 😁

2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 5 nap múlva lesz ovud,akkor sztem felejtős a teherbe esés valószínűsége...Tudtok még ovuig együtt lenni?Illetve honnan tudod olyan tutira,hogy 5 nap múlva lesz ovud?
2020. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/4: tudunk persze :) majdnem minden nap együtt vagyunk ha időnk engedi.

Appot használok évek óta ennek kiszámítására és eddig mindig minden pontos volt.:)

2020. nov. 23. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is használtam appot, aztán kiderült, hogy 3 nappal később ovulálok, mint a félidő.

Ph tesztelős 2. Hónapban összejött, 6 hónap kudarc után .

Nekem pl. Úgy volt, 25. Megjött, köv. 11.én volt + lh tesztem és 23.án nem jött már meg, az app meg 9.ére mutatta.

2020. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen tünetem az elmaradt menstruáció volt. Semmi korai tünet.
2020. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!