Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-9.dpo teszt azonnali kép. E...

8-9.dpo teszt azonnali kép. Esetleg van hasonló időben valakinek képe olyan tesztjéről ami terhesség lett ?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi 🙏🏻



#teszt #DPO #8-9 dpo
2020. nov. 23. 10:10
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez sajnos negatív, de nagyon korán teszteltél, nekem a 11. dpo-n volt annyira nagyon halvány, hogy alig látszott. Várj még 2 napot szerintem.
2020. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

[link]


Csináltam még egyet azonnal fotóztam. Bízom benne ,hogy talán.. :)

Köszi a válaszod ! :)

2020. nov. 23. 10:31
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen,sőt itt aztmondták lehet pozi belőle,mert ennél jobban látszott.És közben nem voltam tethes.
2020. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Ohh :( kar ,hogy ennyire várom a babát olyan nehéz tiszta fejjel lenni 😰
2020. nov. 23. 10:39
 5/51 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok, nem akarlak hamis reményekbe ringatni, de mintha látnék valamit. Viszont csalós is lehet, előfordulhat, hogy már én is csak oda akarom neked látni. Mindenesetre nagyon szurkolok, tesztelj szerdán még egyszer.
2020. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Valami látszik. Nekem van, de nem predictorral teszteltem. És elég határozott volt. A facellen már 8 dpon is látszott, persze irtó halványan. 9 dpon meg kétféle one stepet csináltam, a vizeletsugaras fajtája elég erős pozitív lett 9 dpohoz képest és ráadásul délután.
2020. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csinálj egy facellet is. Ezzel az a baj, hogy szürkés a színe, szóval hiába látszik valami, nem színes. De még lehet pozitív. Lehet pont csaj azért ilyen mert még nagyon kevés a hcg.
2020. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Nagyon bízom benne ! A facelle -t jobbnak titulálnátok mint a predictor -t?
2020. nov. 23. 11:20
 9/51 anonim ***** válasza:
Én szemely szerint igen. Próbáld ma ki és lesz legalább összehasonlítási alap :D Nem is nagy penzkidobas legalább,mert nem drága teszt.
2020. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Igen az lesz szerintem mert lehet korai de mivel pontosan tudom a napját a dolognak már derenghet valami másik teszten is. Nekem a predictor adott egy kis pozitiv hozzáállást :) de veszek ma facellet is aztán majd jövök a képpel :)
2020. nov. 23. 11:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!