Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett a menszeszem 1 hetet....

Késett a menszeszem 1 hetet. Lassan már 2 hete intenzíven hányingerem van, a cicim megnőtt, a derekam fáj, fehér folyás is jelentkezett nagyobb mennyiségben mint szokott, de tegnap pecsételő vérzést tapasztaltam. Lehet baba?

Figyelt kérdés
(Semmi menstruációs fájdalmat nem érzek.Ugyan úgy rosszul vagyok.Ma reggel csináltam tesztet,de negatív lett sajnos.)Adna valaki tanácsot?
2007. dec. 18. 06:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hm...várj náhány napot csinálj még egy tesztet,majd menj el dokihoz.

Nekem a 3.héten még nem volt hányingerem.Meg,ami fura,h ha van hányingered+megnőtt a cicid,akkor már be kellett indulnia a hormontermelésnek,mert az váltja ki,de akkor meg miért nem mutatja ki a teszt?Lehet a teszt volt rossz.Ami nekem eddig mindig bevált az a vizeletcseppentős,és talán az egyik legolcsóbb fajta.A 3perc helyett kb 5mp után egyértelmű pozitív jelzést adott Babócára.

2007. dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!