Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Hello mindenki! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy furcsán fáj az alhasam ha megnyomom! Na azert nyomkodtam(nyomkodom) mert tapogatozok hatha van ott valami voltunk egyutt parommal mult honap elejen vedekezes nelkul azota nagyon sok teszt negativat mutatott orvosnal is voltam mert fel voltam fazva es szurt oldalt ott lent, csinalt huvelyi UH-t es miutan az kesz volt mondtam higy voltunk egyutt ugy es hogy terhes e lehetek de azt mondta nem latott semmit es hogy nem! Azota is torom az agyam rajta mert nagyon meg ijedtem tegnap csinaltam tesztet delutan az is negativ de olyan nagy lett a bor ott az alhasamnal lehet ck a hizastol mert karanten alatt sokat ettem:) Jajj és fáj a bal mellbimbom de ha minden igaz napokban kell majd meg jonnie! Lehet attol de nekem mind2 szokott fajni nem csak az egyik! egy honap el telt h gumi nelkul voltunk egyutt azota csakis gumival es mindig att nezzuk hogy nem e lyukas... szerintetek csak en bolondultam ele ebbe az egeszbe es en gondolom hogy az vagyok? Idétlen válaszoktól kíméljetek köszi!

2020. nov. 24. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2020. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak túlgondolom! De nagyon rossz érzés mindig húzogatom be a hasam meg nyomkodom es lehet attol faj mar ott lent mer mielott nem voltam dokinal az elott is mar nyomkodtam meg minden es ahh.. Nembirom mar idegileg tenyleg!
2020. nov. 24. 19:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj mensi előtt ha nyomkodom

De nem stresszelj mert akkor késni fog

2020. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia..mivel jó egy hónapja voltàl a pàroddal és a doki se làtott semmit sem,nem hinném hogy terhes vagy. Lehet késni is fog a menstruàciód,mivel gyulladàsod volt,és alap nagyon stresszelsz most...Egyébként az alhasi fàjdalom lehet,hogy még egy kicsit be vagy gyulladva és attól is fàjhat..Próbàlj több folyadékot inn, és én javasolnék egy kamillateàs ülő fürdőt is..Ne izgulj.Szerintem minden rendben lesz.
2020. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat nagyon jóll esik😣😊
2020. nov. 24. 20:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Jajj és amugy mindig össze vissza jön meg a mensim! Szept.24 aztan okt.31 aztan most majd meglássuk! De az egyik mellbimbo fajas mitol lehet?:/
2020. nov. 24. 20:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Szinte barmitől:

Ki dörzsölte a melltartó vagy a pizsama

2020. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Meg mindig puffadtnak erzem a hasam🥺
2020. nov. 25. 13:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fingj egyet és nem lesz puffadt
2020. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A beleid puffadtak a méhed mögött
2020. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!