Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhatnak? Barna folyás...

Mire utalhatnak? Barna folyás 2 napja, előtte gyenge vérzés 1 napig, görcs nélkül. Hasszúrkálás jobb oldalon, hőemelkedés, mell fájdalom. Derékfájás egyik oldalon. Negatív terhességi teszt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
MIKORRA NEM VÁROD?
2010. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

annak alapján amit leírtál lehetsz terhes negatív teszt ellenére!

elhamarkodtad a tesztet mert nem mindenkinél mutat azonnal pozitív eredményt!

egy kis türelem és pár nap múlva csinálj még egyet!

szorítok!

2010. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napokban kellene megjönnie.A ciklus 21-22 napján volt tojásfehérjés folyásom, ma 36. napom. hétfőn volt ez a gyenge vérzés, majd 2. napja picit barnázom.
2010. aug. 11. 17:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor teszteljek?
2010. aug. 11. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia !


Nekem is hasonló tüneteim vannak negatív teszttel.Te jutottál már valamire?Én 12-re nem vártam, akkor keztem el barnázni, egy nap vérzés, aztán megint barna 2 napja.A dokim szabin van.

2010. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma negatívat teszteltem.
2010. aug. 15. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:

07:44


Most jöttem a dokitól, nem lett baba, azt mondta a closti később hatott, mint másnál, de a következő hónapomat esélyesnek látta.Remélem így lesz.

A negatív teszt még nem jelent semmit, még bármi lehet nálad.

2010. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi történt veled azóta?

lett valami eredmény?

2010. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!